Головна Юридичний світ ... Таблоїд Білл Гейтс розкритикував NFT: вони працюють лише на теорії «більшого дурня» Білл Гейтс розкритикував NFT: вони працюють лише н...

Білл Гейтс розкритикував NFT: вони працюють лише на теорії «більшого дурня»

Відключити рекламу
 - f529f7765f3ea91be48c03d461996cd8.jpg

Засновник Microsoft Білл Гейтс розкритикував криптовалюти та NFT під час виступу на TechCrunch Sessions. Як передає TechCrunch, мільярдер вважає, що вони працюють лише на теорії «більшого дурня», коли покупець переоціненого активу шукає ще більшого дурня, щоб продати цей актив ще дорожче.

Гейтс сказав, що він віддає перевагу інвестуванню в активи з відчутними результатами, як-от ферми чи фабрики, або інші компанії, які виробляють продукцію і не має стосунку до криптовалют чи NFT.

«Цінність криптовалют лише в тому, чи інша людина вирішить, заплатити за неї. Вони нічого не приносять суспільству, на відміну від інших інвестицій», — додав він.

Крім того, Гейтс згадав історію з Bored Ape Yacht Club, сказавши, що «очевидно, що дорогі цифрові зображення мавп значно покращать світ». Нагадаємо, що мова йде про NFT набір з 10 000 картинок мультяшних мавп, що на старті продажів коштували по $190, а згодою перепродавались зірками за мільйони доларів.

Як повідомляє The Verge, це не перший раз, коли Гейтс висловлює скептицизм щодо криптовалют. Ще в лютому 2021 року він хвилювався про ризики для звичайних інвесторів, які купують біткон, особливо з урахуванням нестабільної вартості криптовалюти, яка могла бути зруйнована на основі твіту від відомого Ілона Маска.

Джерело: ain.ua

ТАБЛоиД: Тысячи криптовалютных проектов уже мертвы

 • 1197

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1197

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст