Главная Юридический мир ... Таблоид Білл Гейтс розкритикував NFT: вони працюють лише на теорії «більшого дурня» Білл Гейтс розкритикував NFT: вони працюють лише н...

Білл Гейтс розкритикував NFT: вони працюють лише на теорії «більшого дурня»

Отключить рекламу
 - f529f7765f3ea91be48c03d461996cd8.jpg

Засновник Microsoft Білл Гейтс розкритикував криптовалюти та NFT під час виступу на TechCrunch Sessions. Як передає TechCrunch, мільярдер вважає, що вони працюють лише на теорії «більшого дурня», коли покупець переоціненого активу шукає ще більшого дурня, щоб продати цей актив ще дорожче.

Гейтс сказав, що він віддає перевагу інвестуванню в активи з відчутними результатами, як-от ферми чи фабрики, або інші компанії, які виробляють продукцію і не має стосунку до криптовалют чи NFT.

«Цінність криптовалют лише в тому, чи інша людина вирішить, заплатити за неї. Вони нічого не приносять суспільству, на відміну від інших інвестицій», — додав він.

Крім того, Гейтс згадав історію з Bored Ape Yacht Club, сказавши, що «очевидно, що дорогі цифрові зображення мавп значно покращать світ». Нагадаємо, що мова йде про NFT набір з 10 000 картинок мультяшних мавп, що на старті продажів коштували по $190, а згодою перепродавались зірками за мільйони доларів.

Як повідомляє The Verge, це не перший раз, коли Гейтс висловлює скептицизм щодо криптовалют. Ще в лютому 2021 року він хвилювався про ризики для звичайних інвесторів, які купують біткон, особливо з урахуванням нестабільної вартості криптовалюти, яка могла бути зруйнована на основі твіту від відомого Ілона Маска.

Джерело: ain.ua

ТАБЛоиД: Тысячи криптовалютных проектов уже мертвы

 • 2113

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 2113

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст