26.05.2015    Просмотров:  370
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Знову будівельна амністія

Знову будівельна амністія - znovu_budivelna_amnistiya_5564b2ef87fc3.jpg

Порядок безкоштовного оформлення прав власності на нерухоме майно громадян, побудоване до 2011 року, вступив у дію, повідомляється на сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (Мінрегіон) у вівторок.

Відповідний наказ Мінрегіону №79 “Про затвердження Порядку прийняття в експлуатацію та проведення технічного обстеження індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, громадських будівель, та будівель і споруд сільськогосподарського призначення I та II категорій складності , побудованих без дозволу на виконання будівельних робіт “, оприлюднений 26 травня.

“Порядок дає можливість досягти основної мети закону України – оформлення прав власності на нерухоме майно, що належить громадянам, побудоване в попередні роки”, – цитує Мінрегіон заступника міністра Романа Абрамовського.

За його словами, абсолютна більшість приватних будинків, які планується ввести в експлуатацію за цим порядком, має площу до 300 кв. м.

Порядок передбачає можливість введення в експлуатацію індивідуальних житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, побудованих в період з 1992 по 2011 рік, а також нескладних громадських будівель і будівель сільськогосподарського призначення (I і II категорій складності).

Приймати в експлуатацію такі об’єкти будуть органи державного архітектурно-будівельного контролю до 31 грудня 2015 р. безкоштовно. Відповідне рішення має бути прийнято протягом 10 робочих днів з дня подачі заяви власниками земельних ділянок, на яких розміщені об’єкти будівництва, за результатами технічного обстеження.

Технічне обстеження індивідуальних житлових будинків площею до 300 кв. м буде виконуватися за спрощеною процедурою за технічної інвентаризації об’єкта і одним сертифікованим фахівцем з технічної інвентаризації з відміткою в технічному паспорті.

Для об’єктів більшої площі технічна інвентаризація і технічне обстеження проводяться двома різними фахівцями – сертифікованим фахівцем з технічної інвентаризації та сертифікованим фахівцем з технічного обстеження. Відповідно будуть оформлятися два документи – технічний паспорт і технічний звіт про обстеження.

Джерело: Мінрегіон

Згадайте новину: Чиновники всемогутнього ГАСКу (ДАБІ) поступово втрачають корупційні можливості.

Верховна Рада прийняла закон, який руйнує монополію ЖЕКів і дає змогу мешканцям багатоквартирних будинків ефективно управляти спільним майном 

Користуйтесь консультацією: Приватні Бюро технічної інвентаризації

 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: