Главная Блог ... Консультации от юристов Як упередити блокування накладної, ризиковість платника податків? Як упередити блокування накладної, ризиковість пла...

Як упередити блокування накладної, ризиковість платника податків?

Отключить рекламу
 - d1f1f4ef8072ac4b6e790f6b4d855d77.png

Відразу слід зазначити, що для когось буде одкровенням, для когось банальністю, проте сподіваюся, що це пожвавить дискусію та комусь дійсно допоможуть поради.

Отож багато спеціалістів (юристів, адвокатів тощо) чимало пишуть про лікування проблеми в фазі її загострення: заблоковані накладні, введено в стан ризиковості…

Зі свого боку спробую окреслити базові моменти, які слід врахувати аби мінімузувати (звісно, це не абсолютно не виключить ризику) податкові ризики з тими самими таблицями, заблокованими накладними, ризиковістю.

Рекомендація № 1 (нерухомий актив)

1.1. Мати офісне приміщення, а також складське приміщення (оформлене відповідним договором, актами приймання-передавання).

1.2. Не просто мати, але й подати 20-ОПП.

Рекомендація № 2 (рухомий актив)

2.1. Обліковувати на балансі хоча б який інструмент, обладнання, тощо.

2.2. Визначитися з тим, хто буде перевозити товар, обладнання (самостійно, якщо так, то треба оформити відповідним чином, або ж через перевізників. Якщо ж самостійне перевезення виникає потреба в подачі 20-ОПП, але не завжди 😊

Рекомендація № 3 (кадровий актив)

3.1. Кількість працівників має бути від 3 осіб (в ідеалі 5), проте не більше 8, бо виникає потреба в працевлаштуванні осіб з інвалідністю.

Рекомендація № 4 (зарплата)

4.1. Зарплата у всіх на рівні мінімальної, це взагалі податковою не сприймається, навіть, якщо 10 осіб в штаті. А отже слід враховувати славнозвісні міжкваліфікаційні коефіцієнти або ж ніхто не скасовував неповний робочий день.

4.2. Не зайвим буде визначати розмір заробітної плати з урахуванням середньої зарплати по галузі, регіону (сайт служби статистики допоможе).

Деякі платники податків для того, щоб не сплачувати заробітну плату на рівні середньої по регіону, просто змінюють область та переходять на обслуговування в іншу податкову. Якщо вже до компанії в «рідної» податкової є запитання, то їх більше виникне у нової податкової (особливо, якщо не була прийнята таблиця, або наявна податкова накладна).

Звісно, навіть виконання цих рекомендацій не убезпечить повністю.

Отож не забуваймо самодіяльність зашкодить Вашому бізнесу!

Автор консультації: Адвокатське бюро "Вектор"

  • 2968

    Просмотров

  • 0

    Коментарии

  • 2968

    Просмотров

  • 0

    Коментарии


  • Поблагодарить Отключить рекламу

    Оставьте Ваш комментарий:

    Добавить

    Другие наши сервисы:

    • Бесплатная консультация

      Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

    • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

      Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

    • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

      На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

    • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

      Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

    Популярные консультации

    Смотреть все консультации
    Смотреть все консультации
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст