Главная Блог ... Новости СЕТАМ: ВІКТОР ВИШНЬОВ ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ АРЕШТОВАНИХ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК СЕТАМ: ВІКТОР ВИШНЬОВ ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ АРЕШТОВАНИХ З...

СЕТАМ: ВІКТОР ВИШНЬОВ ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ АРЕШТОВАНИХ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

 • Автор: 

  Автор не указан

 • 3

 • 0

 • 1198

Отключить рекламу
 - tn1_viktor_vishnov_pro_realizatsiyu_areshtovanih_zemelnih_dilyanok_5a55dc0706085.jpg

Для України вкрай важливим питанням є проведення земельної реформи. Починаючи з 2016 року Державне підприємство «СЕТАМ» реалізовує на електронних торгах арештовані земельні ділянки та землі сільськогосподарського призначення.

Так, у період з жовтня 2016 року по сьогоднішній день успішно проведено 420 аукціонів на суму понад 115 мільйонів гривень.

Генеральний директор Державного підприємства «СЕТАМ» Віктор Вишньов навів приклад успішного продажу землі сільськогосподарського призначення у Херсонській області, коли початкова ціна складала 10 тисяч гривень за гектар, а в процесі торгів зросла до 30 тисяч гривень за гектар. Тобто, саме на електронних торгах є можливість продати землю за справедливою ринковою ціною. «Навіть, якщо оціночна вартість буде низькою, то у процесі електронних торгів ціна буде зростати» - відзначив керівник підприємства.

Також він додав: «У випадку прийняття рішення не подовжувати мораторій у 2019 році, у нас є напрацювання і досвід з продажу земель сільськогосподарського призначення на електронних торгах завдяки чому всі жителі України можуть бачити, яка земля продається та приймати безпосередню участь в аукціоні».

Водночас, Віктор Вишньов нагадав, що процес торгів є захищеним, адже використання технології Blockchain технічно унеможливлює будь-які втручання в систему. Отож, результати аукціону визнаватимуться усіма учасниками.

Згадайте новину: ДИРЕКТОР ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «СЕТАМ» ВІКТОР ВИШНЬОВ: «OPEN MARKET - ЦЕ ВІДКРИТІ І ЧЕСНІ ТОРГИ»

«СЕТАМ» перейшла на технологію збереження даних «BlockChain» та змінила назву на «OpenMarket», - Мін’юст

СЕТАМ продає найбільший лот в своїй історії

 • 1198

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1198

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст