Главная Блог ... Новости Стаття ст. 272 КК України працює - виконроба, в якого на будівництві з висоти впав і розбився робітник засудили Стаття ст. 272 КК України працює - виконроба, в як...

Стаття ст. 272 КК України працює - виконроба, в якого на будівництві з висоти впав і розбився робітник засудили

Отключить рекламу
Стаття ст. 272 КК України працює - виконроба, в якого на будівництві з висоти впав і розбився робітник засудили - 8ddfaabc2fba9c4affb71e55e517f2f1.jpeg

Шевченківський райсуд Києва затвердив угоду про визнання винувататості у справі про порушення правил безпеки при виконанні робіт із підвищеною небезпекою.

Про це повідомляє «Судовий репортер» із посиланням на вирок від 9 листопада.

Обвинувачений працював виконробом на будівництві ТОВ «Основа». Ця компанія 2019 році була підрядником на обєкті – «Будівництво медичного центру за рахунок площ Київської міської клінічної лікарні №14 на вул. Зоологічній, 3 у Шевченківському районі м. Києва».

Виконроб відповідав за безпеку праці, у тому числі, за наявність та використання робітниками засобів індивідуального захисту.

6 березня 2019 року, приблизно о 10 год. 45 хв. перебуваючи на 7 поверсі, на відмітці 24 метра, будмайданчика, електрозварник виконував роботи по монтажу металевих конструкцій, а саме зварював балки. Закінчивши зварювання балки зі свого боку, робітник, спускаючись вниз по риштуванню з зовнішньої сторони, не маючи лямкового поясу та не маючи можливості за щось схопитись, упав на металеве перекриття, що на відстані 1,5 м ліворуч від проходу зі сходів на 4 поверсі. Від отриманих травм потерпілий помер через пів години у кареті швидкої.

Виконроба звинуватили, що він допустив до роботи загиблого, який не пройшов перевірку знань з охорони праці, не був забезпечений необхідними засобами індивідуального та колективного захисту, при відсутності на риштуванні драбини та укриття суцільними настилами технологічних отворів вздовж периметру, а також відсутності їх огорожі.

До суду надійшла угода про визнання винуватості. Сторони дійшли згоди про 3 роки позбавлення волі із забороною протягом року обіймати посади та займатися діяльністю у сфері будівництва. Водночас передбачили, що це буде умовне покарання і чоловік звільняється від нього з іспитовим строком 1 рік.

Згадайте новину: Покарали чоловіка, який фотографував під спідницею пасажирку метро на ескалаторі

 • 1333

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1333

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст