Главная Юридический мир ... События ВЕБІНАР "Строки, позовна давність"

ВЕБІНАР "Строки, позовна давність"

05.11.2022
Просмотров : 158
 - 059dad5174f1e9a420a4127a0061d740.png
Дата события
2022-11-11
Время проведения: 09:00-12:00
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
500грн
Online

Запрошуємо до участі у вебінарі

«Строки, позовна давність»

Під патронатом ГО «Цивілістична платформа»

Модератор : проф. І. Спасибо-Фатєєва

11 листопада 0 9:00 на Online-платформі Zoom

Шановні друзі, запрошуємо вас взяти участь у нашому онлайн-заході, присвяченому темі «Строки, позовна давність». Тема актуальна та повсякденна для практикуючих юристів. Також вона буде цікавою й для викладачів та студентів. Саме тому ми спеціально зробили доступною участь в цьому вебінарі і встановили ціну, яку зможе дозволити собі широко коло осіб.

Постійно триваюче непорозуміння щодо строків захисту, бачення позовної давності як строку звернення досуду, змішання сутності матеріальних та процесуальних строків викликало необхідність запросити до колективуавторів процесуалістів. А спектр правовідносин, для яких строки важливі і значимі, а також різні шари судової практики диктували необхідність обговорити строки і в спорах щодо нерухомості, і в спадкових відносинах, і призахисті особистих немайнових прав, і у податкових відносинах, що межують із цивільними. Тому в нашому заході спікери розкривають різну проблематику строків.

У площині судової практики виявляється чимало проблем. Тож видається, що буде корисним і узагальнення практики розгляду спорів із приводу строків Верховним Судом, ЄСПЛ, і позиція судді Верховного Суду В. І.Крата.

Усім учасникам ми надаємо можливість придбати нашу книгу – «Строки, позовна давність» за найнижчою ціною – 250 грн. замість існуючої – 400 грн. (Зі змістом книги можна ознайомитися за посиланням у нашому каналі новин Telegram - https://t.me/ECUSGROUP/91)

Як завжди, учасники отримають сертифікати, доступи до відео заходу та надані презентації наших шановних спікерів.

ТЕМИ ВИСТУПІВ

Кисіль Владислав (адвокат)

Тема виступу: Обхід позовної давності як прихований мотив зміни правил про конкуренцію позовів.

Крат Василь (кандидат юридичних наук, суддя Верховного Суду)

Тема виступу: Строки. Позовна давність: практика Верховного Суду.

Мица Юрій (кандидат юридичних наук, адвокат, заступник директора ТОВ «Будівельна компанія «Укртехносфера», м. Харків, член Науково-консультаційної ради при Верховному Суді)

Тема виступу: Особливості позовної давності у договорах про виконання робіт та надання послуг.

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ: 500 грн

ВАРТІСТЬ ЗАПИСУ - 400 грн

Для реєстрації потрібно заповнити форму. Реквізити для оплати ви знайдете всередині форми:

https://forms.gle/2sz7KU4weA6u7Hp88

Контактна особа - Спасибо Ілларіон - +380679282209 (Telegram, WhatsApp, Viber)

158
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст