Главная Юридический мир ... События Увага, конкурс! Конституційний Суд України оголошує конкурс на кращу наукову статтю з конституційно-правової тематики Увага, конкурс! Конституційний Суд України оголошу...

Увага, конкурс! Конституційний Суд України оголошує конкурс на кращу наукову статтю з конституційно-правової тематики

04.10.2017
Просмотров : 1366
 - 0_37551400_1507048072_59d3ba885bb5a.gif
Дата события
2017-10-04
Время проведения: 10:00-12:00
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
Бесплатно
Online

УВАГА, КОНКУРС!

У рамках Всеукраїнського тижня права, що проходитиме 4-8 грудня 2017 року,

Конституційний Суд України оголошує конкурс на кращу наукову статтю з конституційно-правової тематики,

повязаної із захистом прав і свобод людини і громадянина

До участі в конкурсі допускаються наукові статті зазначеної тематики, що раніше не публікувалися, аспірантів, ад’юнктів, пошукачів (віком до 35 років), студентів-магістрів вищих навчальних закладів. До статті додається рецензія кафедри чи наукового керівника з рекомендацією про опублікування.

Термін подання статей: до 20 листопада 2017 року.

Статтю й заявку учасника конкурсу (із зазначенням прізвища, імені та по батькові, дати народження, адреси місця проживання, контактних телефонів, e-mail, навчального закладу, місця роботи, наукового ступеня, вченого звання) потрібно надіслати на електронну пошту court@ccu.gov.ua або на адресу Конституційного Суду України: 01033, м.Київ, вул. Жилянська, 14 (з позначкою „На конкурс“).

Переможці конкурсу будуть відзначені грамотами Конституційного Суду України під час урочистого відкриття Всеукраїнського тижня права в Конституційному Суді України, а їхні статті будуть надруковані у „Віснику Конституційного Суду України“.

Детально умови та порядок проведення конкурсу викладено в «Положенні про конкурс на кращу наукову статтю з конституційно-правової тематики, пов`язаної із захистом прав і свобод людини і громадянина».

Телефон для довідок: 238-11-54, 238-11-55

1366
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст