Головна Юридичний світ ... Події Увага, конкурс! Конституційний Суд України оголошує конкурс на кращу наукову статтю з конституційно-правової тематики Увага, конкурс! Конституційний Суд України оголошу...

Увага, конкурс! Конституційний Суд України оголошує конкурс на кращу наукову статтю з конституційно-правової тематики

04.10.2017
Переглядів : 1361
 - 0_37551400_1507048072_59d3ba885bb5a.gif
Дата події
2017-10-04
Час проведення: 10:00-12:00
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
Безкоштовно
Online

УВАГА, КОНКУРС!

У рамках Всеукраїнського тижня права, що проходитиме 4-8 грудня 2017 року,

Конституційний Суд України оголошує конкурс на кращу наукову статтю з конституційно-правової тематики,

повязаної із захистом прав і свобод людини і громадянина

До участі в конкурсі допускаються наукові статті зазначеної тематики, що раніше не публікувалися, аспірантів, ад’юнктів, пошукачів (віком до 35 років), студентів-магістрів вищих навчальних закладів. До статті додається рецензія кафедри чи наукового керівника з рекомендацією про опублікування.

Термін подання статей: до 20 листопада 2017 року.

Статтю й заявку учасника конкурсу (із зазначенням прізвища, імені та по батькові, дати народження, адреси місця проживання, контактних телефонів, e-mail, навчального закладу, місця роботи, наукового ступеня, вченого звання) потрібно надіслати на електронну пошту court@ccu.gov.ua або на адресу Конституційного Суду України: 01033, м.Київ, вул. Жилянська, 14 (з позначкою „На конкурс“).

Переможці конкурсу будуть відзначені грамотами Конституційного Суду України під час урочистого відкриття Всеукраїнського тижня права в Конституційному Суді України, а їхні статті будуть надруковані у „Віснику Конституційного Суду України“.

Детально умови та порядок проведення конкурсу викладено в «Положенні про конкурс на кращу наукову статтю з конституційно-правової тематики, пов`язаної із захистом прав і свобод людини і громадянина».

Телефон для довідок: 238-11-54, 238-11-55

1361
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст