Главная Каталог юристов ... Адвокат Даніель Анна Володимирівна
Наш логотип Логотип
id : 1446529
Рейтинг юриста 113
Рейтинг : 0
Киев Круглоуниверситетская,7
Написать сообщение
nast +38 (095) 692 90 40
Звонков
0
Договоров / безопасных сделок
0
Бесплатные консультации
95
Публикации
12

Адвокат Даніель Анна Володимирівна

Сервисы :
Видеозвонок/ Бесплатные консультации/ Тендер/ Договор КЭП/ Безопасная сделка/
О себе

Згідно Рішення Ради адвокатів міста Києва від 04.11.2019 р. отримала свідоцтво про право заняття адвокатською діяльністю. З 11 листопада 2019 року керує Адвокатським бюро Анни Даніель, відстоює інтереси клієнтів у сімейному, кримінальному, адміністративному праві.

З 2015 р. Даніель А.В. працює у вищому законодавчомуоргані – Верховній Раді України. Пройшла шлях від юристаМіжфракційного депутатського об’єднання у Верховній Раді України VIII скликання до штатного помічника-консультанта народного депутата України VIII-IX скликань за строковим трудовим договором на постійній основі.

Даніель А.В. – адвокат, який відповідає за супроводження розробки, погодження законодавчих актів, активно співпрацює з органами державної влади та органами місцевого самоврядування, допомагає нашим громадянам у відстоюванні їх законних прав та інтересів.

Саме завдяки активній участі Даніель А.В. було підготовлено та доопрацювано законопроект про внесення змін до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” (щодо усунення дискримінації за колом платників) (реєстр. № 2166 від 20.09.2019 р.).

Даніель А.В. пройшла курс з підвищення кваліфікації в Інституті законодавства ВРУ (Європейське парламентське право), курс навчальних семінарів з міжнародного гуманітарного права, організованим Інститутом законодавства та Міжнародним комітетом Червоного хреста у рамках спільного проекту з імплементації норм міжнародного гуманітарного права, є учасником програми USAID РАДА: “Регламент Верховної Ради України”’.

У 2018 р. Даніель А.В. пройшла стажування за програмою: “Парламенти світу”, відвідавши Європейський парламент, українську місію Штаб-квартири НАТО та парламент Нідерландів.

Окрім основної, адвокатської роботи Даніель А.В. є кандидатом юридичних наук, активно займається науковою діяльністю.

2016 – пройшла науково-педагогічне стажування на факультеті права Пан’європейського університету у м. Братислава (Словацька Республіка) «Інноваційні освітні технології: досвід Європейського Союзу та його впровадження в процес підготовки юристів».

У 2017 році захистила кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук (спеціальність 12.00.09 Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність) на засіданні спеціалізованої вченої ради у Національній академії внутрішніх справ Міністерства внутрішніх справ України на тему: “Використанняможливостей електронних засобів масової інформації у розслідуванні кримінальних правопорушень”.

2019 р. працювала науковим співробітником Міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю при Раді національної безпеки і оборони України. Презентувала монографію: “Використання можливостей електронних ЗМІ у розслідуванні кримінальних правопорушень”.

З 2020 року є доцентом Кафедри державно-правових та галузевих правових дисциплін Київського університету права НАН України, готує фахових юристів. Викладає наступні навчальні дисципліни: “Cімейне право”, “Адвокатура України”, “Адвокат у цивільному процесі”. Студенти-юристи Київського університету права Національної академії наук України знайомляться з курсом “Адвокатура України” з легкої подачі і фахових лекцій к.ю.н., доц. Даніель А.В., мають змогу пройти практику на базі адвокатського бюро Анни Даніель.

Даніель А.В. – спікер і почесний лектор освітніх політичних платформ, соціально орієнтованих проектів та програм: Першої української академії політики, Школи помічника народного депутата України, Київського молодіжного центру.

Даніель А.В. проявляє високий рівень організованості, фаховості та відповідальності, ініціативності.

Постійно отримує відзнаки і нагороди. Нагороджена подякою Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики за вагомий внесок в удосконалення податкового і митного законодавства України,Національної асоціації адвокатів України за активну участь у підготовці та доопрацюванні до другого читання проекту Закону про внесення змін до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” (щодо усунення дискримінації за колом платників) (реєстр. № 2166 від 20.09.2019), подякою Київського міського голови За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток державної правової політики та високий професіоналізм.

Основные услуги
Письменная консультация
Адвокатский запрос
Подготовка договора
Устная консультация бесплатно
Абонентское обслуживание
Командировка
Видеоконсультация
Представительство интересов
Выполнение поручений
Подготовка иска и другого документа
Специализация
Название Цена
Административное правонарушение и административная ответственность. (Кодекс Украины об административных правонарушениях). 1000-5000 грн
Криминальное законодательство. 5000-10000 грн
Семейное законодательство. 1000-5000 грн
Административные правонарушения на транспорте. Нарушение Правил дорожного движения 1000-5000 грн
Апелляционное обжалование постановления по делу об административном правонарушении. 5000-10000 грн
Трудовое законодательство. Кодекс законов о труде Украины. 3000-5000 грн
Гендерное равенство. Обеспечение равных прав и возможностей женщин и мужчин. 1000-5000 грн
Материальный и моральный вред, защита чести, достоинства и деловой репутации. 5000-10000 грн
Исковое производство. Форма искового заявления и подача его в суд. 5000-10000 грн
Общие вопросы криминального процессуального законодательства. 1000-5000 грн
Судебное производство в первой инстанции. 5000-10000 грн
Подготовительное производство. 5000-10000 грн
Судебное рассмотрение. 5000-5000 грн
Подача гражданского иска. Обеспечение гражданского иска. 3000-5000 грн
Брак. Права и обязанности супругов. 1000-5000 грн
Расторжение брака. 5000-6000 грн
Расторжение брака с иностранцем. 6000-10000 грн
Раздел имущества супругов. Выделение доли имущества супруга. 5000-10000 грн
Брачный договор. 5000-10000 грн
Алименты. Определение размера. Взыскание. 3000-5000 грн
Лишение родительских прав. 5000-10000 грн
Логотип
Документы и награды 4/3
Img
Img
Img
ЛоготипЛоготип
Публикации 20/5
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст