Главная Юридический мир ... События Ukrainian Finals ー Innovating Justice Challenge 2020 Ukrainian Finals ー Innovating Justice Challenge 20...

Ukrainian Finals ー Innovating Justice Challenge 2020

05.10.2020
Автор: Inna Ptitsyna
Просмотров : 1677
 - 0_44294000_1601665587_5f777a336c293.jpg
Дата события
2020-10-15
Время проведения: 16:00-18:10
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
Бесплатно
Локация : https://www.facebook.com/events/957044624797510
Показать на карте

Legal tech по-українськи ー це отримати розв’язання юридичної проблеми від бота, зробити позов за 5 хвилин, провести збори учасників ТОВ по відео зв'язку чи перевірити статус об’єкта будівництва в один клік. Усе це на онлайн-фіналі конкурсу HiiL Innovating Justice Challenge!

Про конкурс

Українські проєкти п’ятий рік поспіль долучилися до міжнародного конкурсу інновацій у сфері права. Він сприяє розвитку суспільно корисних проєктів у сфері права та правосуддя, що полегшують життя громадян, малого та середнього бізнесу.

Про фіналістів

Ось ці 10 команд топ-інноваторів/інноваторок: iVan, AGREED, zayava.online, ПравоМен, Аліменти Online, Lawyerd!, UrbanData, CONSULTANT, Tabula.

Що ще цікавого буде?

Дві панельні дискусії за участю представників організацій-партнерів челенджу і не тільки. Обговоримо інновації під час пандемії та дізнаємося інсайти надцікавого дослідження про юридичні проблеми малого та середнього бізнесу.

Як приєднатися?

Участь безкоштовна. Зустрічаємося 15 жовтня, о 16:00. Будемо онлайн на Facebook та YouTube

Мова заходу: англійська

Додавайте в календар, аби не проґавити: http://bit.ly/HiiLFinals-UA

Після заходу команда HiiL з Гааги та Києва відбере дві команди-переможця, які отримають запрошення на глобальну акселераційну програму та отримають гранти.

Програму HiiL Innovating Justice Challenge в Україні реалізує ГО "Юридичні інновації" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження", Міністерства цифрової трансформації України та спільноти KYIV Legal Hackers.

Виникли питання? Звертайтеся до Дмитра Форемного (dmitry.foremnyi@hiil.org)

1677
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст