Головна Юридичний світ ... Події Ukrainian Finals ー Innovating Justice Challenge 2020 Ukrainian Finals ー Innovating Justice Challenge 20...

Ukrainian Finals ー Innovating Justice Challenge 2020

05.10.2020
Автор: Inna Ptitsyna
Переглядів : 1671
 - 0_44294000_1601665587_5f777a336c293.jpg
Дата події
2020-10-15
Час проведення: 16:00-18:10
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
Безкоштовно
Локація : https://www.facebook.com/events/957044624797510
Показати на мапі

Legal tech по-українськи ー це отримати розв’язання юридичної проблеми від бота, зробити позов за 5 хвилин, провести збори учасників ТОВ по відео зв'язку чи перевірити статус об’єкта будівництва в один клік. Усе це на онлайн-фіналі конкурсу HiiL Innovating Justice Challenge!

Про конкурс

Українські проєкти п’ятий рік поспіль долучилися до міжнародного конкурсу інновацій у сфері права. Він сприяє розвитку суспільно корисних проєктів у сфері права та правосуддя, що полегшують життя громадян, малого та середнього бізнесу.

Про фіналістів

Ось ці 10 команд топ-інноваторів/інноваторок: iVan, AGREED, zayava.online, ПравоМен, Аліменти Online, Lawyerd!, UrbanData, CONSULTANT, Tabula.

Що ще цікавого буде?

Дві панельні дискусії за участю представників організацій-партнерів челенджу і не тільки. Обговоримо інновації під час пандемії та дізнаємося інсайти надцікавого дослідження про юридичні проблеми малого та середнього бізнесу.

Як приєднатися?

Участь безкоштовна. Зустрічаємося 15 жовтня, о 16:00. Будемо онлайн на Facebook та YouTube

Мова заходу: англійська

Додавайте в календар, аби не проґавити: http://bit.ly/HiiLFinals-UA

Після заходу команда HiiL з Гааги та Києва відбере дві команди-переможця, які отримають запрошення на глобальну акселераційну програму та отримають гранти.

Програму HiiL Innovating Justice Challenge в Україні реалізує ГО "Юридичні інновації" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження", Міністерства цифрової трансформації України та спільноти KYIV Legal Hackers.

Виникли питання? Звертайтеся до Дмитра Форемного (dmitry.foremnyi@hiil.org)

1671
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст