Главная Сервисы для юристов ... База решений “Протокол” Ухвала КЦС ВП від 22.03.2020 року у справі №263/9491/19 Ухвала КЦС ВП від 22.03.2020 року у справі №263/94...
print
Друк
search Пошук

КОММЕНТАРИЙ от ресурса "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КЦС ВП від 22.03.2020 року у справі №263/9491/19

Ухвала

09 жовтня 2020 року

м. Київ

справа № 263/9491/19

провадження № 61-4344ск20

Верховний Суд у складі судді Касаційного цивільного суду Мартєва С. Ю. розглянув заяву Азовської митниці Державної митної служби України про повернення судового збору за подання касаційної скарги на рішення Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області від 12 листопада 2019 року та постанову Донецького апеляційного суду від 05 лютого 2020 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Азовської митниці Державної митної служби України, Управління Державної казначейської служби України у місті Маріуполі Донецької області про відшкодування шкоди, завданої неправомірними діями посадових осіб митниці,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Верховного Суду від 16 березня 2020 року у відкритті провадження за касаційною скаргою Азовської митниці Державної митної служби України на рішення Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області від 12 листопада 2019 року та постанову Донецького апеляційного суду від 05 лютого 2020 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Азовської митниці Державної митної служби України, Управління Державної казначейської служби України у місті Маріуполі Донецької області про відшкодування шкоди, завданої неправомірними діями посадових осіб митниці, відмовлено.

У жовтні 2020 року Азовська митниця Державної митної служби України звернулася із заявою про повернення судового збору у зв'язку з відмовою у відкритті касаційного провадження.

Відповідно до пункту 3 частини 1 статтею 7 Закону України "Про судовий збір" сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила, за ухвалою суду у разі відмови у відкритті провадження у справі в суді першої інстанції, апеляційного та касаційного провадження у справі.

Із матеріалів касаційного провадження вбачається, що ухвалою Верховного Суду від 16 березня 2020 року відмовлено у відкритті касаційного провадження.

Таким чином, сплачений Азовською митницею Державної митної служби України судовий збір у розмірі 1 536,80 грн за платіжним дорученням від 12 лютого 2020 року № 162 підлягає поверненню.

Керуючись статтею 7 Закону України "Про судовий збір",

УХВАЛИВ:

Заяву Азовської митниці Державної митної служби України про повернення судового збору задовольнити.

Зобов'язати УК у Печерському районі м. Києва повернути Азовській митниці Державної митної служби України сплачений судовий збір у розмірі 1 536,80 грнза платіжним дорученням від 12 лютого 2020 року № 162, на розрахунковий рахунок UA 288999980313151207000026007, отримувач - УК у Печерському районі м. Києва, банк отримувача - Казначейство України (ЕАП), МФО: 899998, код отримувача - 38004897 ККДБ: ~organization1~ "Судовий збір (Верховний Суд, 055)".

Копію ухвали та платіжне доручення від 12 лютого 2020 року № 162 направити Азовській митниці Державної митної служби України.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя С. Ю. Мартєв
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст

Приймаємо до оплати