Главная Сервисы для юристов ... База решений “Протокол” Ухвала ККС ВП від 15.01.2018 року у справі №800/553/14 Ухвала ККС ВП від 15.01.2018 року у справі №800/55...
print
Друк
search Пошук

КОММЕНТАРИЙ от ресурса "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КАС ВП від 19.07.2020 року у справі №800/553/14
Ухвала ККС ВП від 15.01.2018 року у справі №800/553/14

ВЕРХОВНИЙ СУД

УХВАЛА

11.01.2018 м. Київ П/9901/42/18 800/553/14 Верховний Суд у складі судді Касаційного адміністративного суду Стародуба О.П., перевіривши матеріали адміністративної справи за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Президента України Порошенка Петра Олексійовича про визнання незаконним та скасування розпорядження у частині підстав звільнення,

встановив:

Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 01.12.2014р. відкрито провадження в адміністративній справі за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Президента України Порошенка Петра Олексійовича про визнання незаконним та скасування розпорядження у частині підстав звільнення.

Ухвалою Вищого адміністративного суду від 15.01.2015р. задоволено клопотання ОСОБА_2 та вирішено звернутися до Верховного Суду України із вказаною ухвалою для вирішення питання стосовно внесення до Конституційного Суду України подання щодо конституційності окремих положень Закону України "Про очищення влади" положенням Конституції України, а саме: пункту 9 частини 1 статті 3, частини 3 статті 1, пункту 2 розділу "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про очищення влади" положенням статей 8, 21, частин 2 та 3 статті 22, частин 1 та 2 статті 24, статті 32, частини 1 статті 38, частини 1 статті 43, статті 58, частини 2 статті 61, статті 62, частини 1 статті 64, частини 4 статті 118 Конституції України в їх системному взаємозв'язку.

Ухвалою Вищого адміністративного суду від 15.01.2015р. зупинено провадження у вказаній справі до вирішення Верховним Судом України питання стосовно внесення до Конституційного Суду України подання щодо конституційності положень Закону України "Про очищення влади" Конституції України, питання щодо чого порушено відповідно до ухвали Вищого адміністративного суду України від 15.01.2015р. у вказаній справі, та прийняття відповідного рішення Конституційним Судом України.

Відповідно до пункту 5 частини першої Розділу VІІ "Перехідні положення" Кодексу адміністративного судочинства України позовні заяви та апеляційні скарги на судові рішення в адміністративних справах, які подані до Вищого адміністративного суду України як суду першої або апеляційної інстанції та розгляд яких не закінчено до набрання чинності цією редакцією Кодексу, передаються до Касаційного адміністративного суду та розглядаються спочатку за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу.

02.01.2018р. зазначену справу з Вищого адміністративного суду України передано до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду.

Відповідно до частини 3 статті 3 КАС України в редакції Закону України від
03.10.2017 № 2147-VIII, який набрав чинності 15.12.2017, провадження в адміністративних справах здійснюється відповідно до закону, чинного на час вчинення окремої процесуальної дії, розгляду і вирішення справи.

Перевіривши матеріали вказаної адміністративної справи, судом встановлено, що справа підсудна Верховному Суду як суду першої інстанції відповідно до частини 4 статті 22 КАС України та в силу вимог частини 4 статті 22 КАС України підлягає розгляду в порядку спрощеного позовного провадження.

Керуючись пунктом 5 частини першої Розділу VІІ "Перехідні положення" Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ухвалив:

Прийняти до свого провадження справу № П/9901/42/18 за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Президента України Порошенка Петра Олексійовича про визнання незаконним та скасування розпорядження у частині підстав звільнення.

Розгляд справи розпочати після того, як відпадуть обставини, що викликали зупинення провадження у справі.

Запропонувати учасникам справи надати відомості про те, чи продовжують існувати обставини, що стали підставою для зупинення провадження у справі.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя О.П. Стародуб
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст

Приймаємо до оплати