Главная Сервисы для юристов ... База решений “Протокол” Ухвала КАС ВП від 22.04.2020 року у справі №826/4611/17 Ухвала КАС ВП від 22.04.2020 року у справі №826/46...
print
Друк
search Пошук

КОММЕНТАРИЙ от ресурса "ПРОТОКОЛ":

Історія справи

Ухвала КАС ВП від 22.04.2020 року у справі №826/4611/17



УХВАЛА

23 листопада 2020 року

Київ

справа №826/4611/17

адміністративне провадження №К/9901/14258/20

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду:

судді-доповідача - Жука А. В.,

суддів: Мартинюк Н. М., Мельник-Томенко Ж. М.,

перевіривши клопотання Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві про повернення судового збору за подання касаційної скарги на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 10 грудня 2019 року та постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 11 березня 2020 року у справі №826/4611/17 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління МВС України в м. Києві, Національної поліції України Дарницького районного управління Головного управління МВС України в м. Києві про зобов'язання вчинити дії, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу та моральної шкоди, -

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Верховного Суду від 25 серпня 2020 року відмовлено у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві.

До Верховного Суду звернувся скаржник з клопотанням про повернення судового збору, до якого додано копію платіжного доручення від 13 липня 2020 року №114.

Частиною 2 статті 132 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом.

Відповідно до пункту 3 частини 1 статті 7 Закону України від 08 липня 2011 року № 3674-VI "Про судовий збір" сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі відмови у відкритті провадження у справі в суді першої інстанції, апеляційного та касаційного провадження у справі.

Згідно копії платіжного доручення №114 від 13 липня 2020 року, що надіслано заявником, вбачається, що Головним управлінням Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві за подання касаційної скарги у справі №826/4611/17 сплачено судовий збір у розмірі 3840,00 гривень.

Згідно з Виписками про зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України від 16 липня 2020 року, вказані кошти зараховані на казначейський рахунок 15 липня 2020 року.

Враховуючи вищенаведене, сплачені заявником суми судового збору підлягають поверненню.

Керуючись статтею 132 Кодексу адміністративного судочинства України, статтею 7 Закону України "Про судовий збір",

УХВАЛИВ:

1. Клопотання Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві про повернення судового збору задовольнити.

2. Повернути Головному управлінню Міністерства внутрішніх справ України в місті Києві (вул. Володимирська, 15, м. Київ код ЄДРПОУ 08592201) судовий збір у розмірі 3840,00 (три тисячі вісімсот сорок) гривень, що був сплачений згідно з наданим платіжним дорученням №114 від 13 липня 2020 року.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не може бути оскаржена.........................................

А. В. Жук

Н. М. Мартинюк

Ж. М. Мельник-Томенко,

Судді Верховного Суду
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст

Приймаємо до оплати