Історія справи
Ухвала КАС ВП від 23.01.2018 року у справі №819/1270/17

УХВАЛА20 лютого 2018 рокуКиївсправа №819/1270/17адміністративне провадження №К/9901/3346/18Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду:судді-доповідача - Васильєвої І.А.,суддів - Пасічник С.С., Юрченко В.П.,перевіривши касаційну скаргу ОСОБА_2 на постанову Тернопільського окружного адміністративного суду від 25 вересня 2017 року та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 12 грудня 2017 року у справі № 819/1270/17 за позовом ОСОБА_2 до Головного управління Державної фіскальної служби у Тернопільській області про скасування податкових повідомлень-рішень, -
ВСТАНОВИВ:Ухвалою Верховного Суду від 22.01.2018 касаційну скаргу ОСОБА_2 було залишено без руху, в зв'язку з тим, що скаржником не було додано до касаційної скарги документа про сплату судового збору 1815,80 грн. та встановлено строк для усунення недоліків касаційної скарги протягом 10 днів з дня отримання копії ухвали про залишення касаційної скарги без руху.Згідно з повідомленням про вручення поштового відправлення (штрихкодовий ідентифікатор 0102922262192) копія ухвали про залишення касаційної скарги без руху отримана 31.01.2018 року, що підтверджено розпискою у вказаному повідомленні.08.02.2018 року (згідно зі штампом на поштовому конверті) на адресу суду надійшла квитанція № 0.0.958650836.1 від 08 лютого 2018 року, якою судовий збір сплачено у розмірі 1815,80 грн., що відповідає розміру встановленому законом.Відповідно до пункту 12 частини 1 Розділу VII "Перехідні положення"
Кодексу адміністративного судочинства України заяви і скарги, подані до набрання чинності цією редакцією Кодексу, провадження за якими не відкрито на момент набрання ним чинності, розглядаються за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу. Такі заяви чи скарги не можуть бути залишені без руху, повернуті або передані за підсудністю, щодо них не може бути прийнято рішення про відмову у прийнятті чи відмову у відкритті провадження за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу, якщо вони подані з додержанням відповідних вимог процесуального закону, які діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу.
Згідно частини
3 статті
169 Кодексу адміністративного судочинства України якщо позивач усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, вона вважається поданою у день первинного її подання до адміністративного суду та приймається до розгляду, про що суд постановляє ухвалу в порядку, встановленому частини
3 статті
169 Кодексу адміністративного судочинства України.Керуючись статтями 169,329-332,334,335,338, пунктом 12 частини 1 Розділу VII "Перехідні положення"
Кодексу адміністративного судочинства України Кодексу адміністративного судочинства України, -УХВАЛИВ:1. Відкрити касаційне провадження за скаргою ОСОБА_2 на постанову Тернопільського окружного адміністративного суду від 25 вересня 2017 року та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 12 грудня 2017 року у справі № 819/1270/17.2. Витребувати з Тернопільського окружного адміністративного суду справу № 819/1270/17.
3. Надіслати скаржнику копію цієї ухвали, а іншим учасникам справи копію цієї ухвали разом із копією касаційної скарги та доданих до неї матеріалів.4. Встановити строк для подання відзиву на касаційну скаргу протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення копії цієї ухвали та роз'яснити, що до відзиву додаються докази надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.5. Ухвала оскарженню не підлягає.Судді: підписІ.А. Васильєва підписС.С. Пасічник підписВ.П. Юрченко