10.03.2015    Просмотров:  357
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

У Пакистані остаточно повернули смертну кару!

У Пакистані остаточно повернули смертну кару!  - u_pakistani_ostatochno_povernuli_smertnu_karu_54ff18e191b69.jpg

Незважаючи на введений у 2008 році мораторій  на застосування такого виду покарання як смертної кари влада Ісламської Республіки Пакістан вирішила його поновити і це рішення є остаточним. До нещастя останнім доводом прихильників страти людини був напад талібів на школу Пешаваре, в результаті якого загинуло щонайменше 141 чоловік, переважно діти. Тоді було прийнято рішення позбавляти життя терористів, причетних до здійснення терористичних актів. Тепер смертну кару будуть застосовувати по відношенню до усіх засуджених, в тому числі і тих, які були засудженні багато років тому.  

За законом Пакистану смертна кара засудженої людини відбувається через повішення.   

За деякими даними у Пакистані до смертної кари засуджено більше ніж 8 000 чоловік і їх кількість постійно зростає. Виконання такої колосальної кількості вироків очевидно повністю змінить відношення сучасного пакистанського суспільства до цінності людського життя і до речі потребує чималої кількості виконавців – катів. Але навряд чи це істотно вплине на рівень злочинності у Пакистані, зокрема зупинить ісламський рух Талібан.      

ЗАУВАЖЕННЯ СКЕПТИКА: На жаль ані науково-технічний прогрес, ані наша освіченість та культурний розвиток не роблять нас гуманнішими та милосердними, а жахливі злочини продовжують приголомшувати суспільство. Людина як і раніше за часів Давнього Риму, а може і за доісторичних часів, керується у своїй поведінці  перш за все пристрастями, ідеями, вірою, а потім вже розумом…  А суспільство дуже швидко може втратити цивілізаційні досягнення і повернутись до патріархальних поглядів, де діє принципи «око за око» та «кровна помста».  І хоча людство перемогло канібалізм, людські жертвоприношення, рабство та  теорії божественного виникнення влади королів, нові перемоги ще попереду.

Обговорюйте тему: Смертна кара: аргументи за та проти

Згадайте новину: "Враждебный Запад нас возможно исключит из Советы Европы, зато теперь мы можем казнить людей в России!!!"

Результати опитування: Чи потрібна смертна кара в Україні?".

  

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: