21.03.2015    Просмотров:  319
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Туреччина підтримує територіальну цілісність України

Туреччина підтримує територіальну цілісність України - turechchina_pidtrimue_teritorialnu_tsilisnist_ukraini_550d48cc8e50a.jpg

Туреччина підтримує територіальну цілісність України, включаючи Крим, заявляє президент цієї країни Реджеп Таїп Ердоган."Туреччина готова розвивати й поглиблювати відносини з Україною, яка є стратегічним партнером для неї. Стратегічне партнерство означає, що обидві країни розділятимуть однакову точку зору, матимуть однакову позицію в критичних ситуаціях. Ми підтримуємо на будь-якій платформі територіальну цілісність, політичну цілісність і незалежність України, включаючи Крим", - заявив він за підсумками переговорів з президентом України Петром Порошенком у Києві в п'ятницю.
У свою чергу президент України зазначив: "Ми домовилися здійснювати спільні заходи з підтримки і захисту прав кримських татар у Криму. Туреччина для України - один з основних стратегічних партнерів. Ми високо цінуємо невизнання Туреччиною окупації Криму".

Обговорюйте тему: Анексія українського Криму Російською Федерацією (правовий аспект).
Згадайте новину: Турецька республіка обрала президентом Реджепа Таїпа Ердогана
Обговорюйте тему: Мирний план Порошенко та Мінський протокол за підсумками консультацій Тристоронньої контактної групи у складі предстаників України, РФ та ОБСЄ від 1 вересня 2014 року. 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: