10.12.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Судова реформа може бути проведена за 5 років - Ситник

Судову систему України можна реформувати протягом п’яти років, заявив директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник.

“При нормальному підході до проведення реформи ми прийдемо до того, що у нас буде реформована судова система через п’ять років”, – сказав Ситник.

Він додав, що в Україні планується до березня 2017 року створення нового Верховного суду і зазначив, що НАБУ бере активну участь в аналізі кандидатів.

Згадайте новину: ЦИТАТА МІСЯЦЯ: Міністр МВД України Арсен Аваков: «Перехідний період у судовій реформі триватиме близько 5 років»

За словами Ситника, реформування апеляційних судів триватиме два роки, а після цього почнеться реформування судів першої інстанції. Паралельно повинен бути створений Спеціалізований антикорупційний суд, який розглядатиме справи, що розслідуються детективами НАБУ. “Третій рішучий крок – те, що ми повинні зробити в наступному році – створити в кінці 2017 року Антикорупційний суд, передати йому ті справи, які зараз ми розслідуємо”, – сказав Ситник.

Згадайте новину: Верховний Суд оскаржує в КС судову реформу

Водночас, прийняті зміни до Конституції і законодавство про судоустрій носять суб’єктивний характер і не зможуть забезпечити реального поновлення судової влади в найближчій перспективі, пише в своїй статті для Марина Ставнійчук, голова правління громадського об’єднання “За демократію через право”, екс-учасник Венеціанської комісії від України.

Джерело: Дзеркало Тижня

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення