25.11.2015    Просмотров:  282
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Суддю Павла Скутельника з господарського суду Київської області ВРУ дозволила заарештувати за підозрою у хабарництві

Суддю Павла Скутельника з господарського суду Київської області ВРУ дозволила заарештувати за підозрою у хабарництві  - suddyu_pavla_skutelnika_vru_dozvolila_zaareshtuvati_za_pidozroyu_u_habarnitstvi_5655a7fc4d9fc.png

Верховна Рада дала згоду на затримання та арешт судді господарського суду Київської області Павла Федоровича Скутельника.

За надання згоди на затримання Скутельника проголосували 228 народних депутатів, за його арешт – 230. Це рішення було прийнято після великої кількості сигнальних голосувань, оскільки у сесійній залі було мало депутатів.

Перед голосуванням у Верховній Раді виступив голова Верховного Суду Ярослав Романюк. Він розповів, що Скутельник, за версією слідства, нібито вимагав від директора одного із підприємств Міноборони $15 тисяч  за позитивне вирішення її справи в суді. Як стверджує слідство, Скутельник отримав ці гроші, і наступного дня клопотання директора було задоволено в суді. Романюк зазначив, що слідчі знайшли мічені кошти в будинку Скутельника, а сам він нібито зник та був оголошений у розшук.

У свою чергу Скутельник, виступаючи із трибуни ВР, заявив, що матеріали справи сфабриковано, а підозру йому не висували. Він запевнив, що не переховувався від слідства та разом із адвокатом із власної ініціативи приходив на допити в ГПУ.

"Підозра мені не вручалася і не оголошувалася. Вказаного злочину я не скоював", - заявив Скутельник.

Він закликав депутатів не підтримувати подання ГПУ про його арешт.

Ще 7 жовтня 2015р. Комітет Ради з питань правосуддя дав згоду на затримання судді Господарського суду Київської області Павла Скутельника, про це повідомляв народний депутат України з фракції "Блок Петра Порошенка" Руслан Князевич. За його словами -   "23 вересня надійшло подання Генпрокуратури, підтримане та внесене головою Верховного суду, про надання згоди на затримання та арешт судді Скутельника. Судді інкримінується отримання хабара (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 368 Кримінального кодексу України в редакції на момент вчинення злочину)".

19 травня 2015 року СБУ затримала суддю Скутельника за підозрою в хабарництві.

Суддя звинувачується в одержанні неправомірної вигоди в особливо великих розмірах - на суму $15 тис. у питанні банкрутства держпідприємства Міністерства оборони України.

Згадайте новину: Тільки зараз суддю Печерського районного суду м. Києва Світлану Волкову дійсно відсторонено від посади 

Цирк розпочався: суддя Чернушенко заявляє що він жертва влади, мета якої знищення судової системи! 

Суддя ВГСУ Артур Ємельянов та член ВСЮ Павло Гречківський бізнес-партнери із привласнення заповідної землі під Києвом 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: