Главная Блог ... Новости Суддя Лариса Гольник свідчитиме проти голови Октябрського райсуду Полтавської області Суддя Лариса Гольник свідчитиме проти голови Октяб...

Суддя Лариса Гольник свідчитиме проти голови Октябрського райсуду Полтавської області

Отключить рекламу
 - tn1_0_05402800_1461792681_57212fa90d357.jpg

27 квітня в Полтавському окружному адміністративному суді колегія ухвалила клопотання судді Октябрського районного суду Лариси Гольник. Вона попросила допитати її в якості свідка у справі за своїм позовом. Колегія задовольнила клопотання.

Як ми вже повідомляли, суддя Лариса Гольник звернулась до суду з позовом до Октябрського районного суду, в якому працює. Позивачка стверджує, що її керівник Олександр Струков ставиться до неї "вибірково", тому вимушено відправив її у відпустку.

Згадайте новину: Мін’юст пропонує залучати до судових процесів іноземних суддів

"Ми могли би вирішити ці питання, сівши і поговоривши, конструктивно, як цивілізовані люди. Тепер, як цивілізовані люди, в суді розглядаєм цю проблему... Головою суду ніяким чином не узгоджувався зі мною період надання щорічної відпустки, чого вимагає Закон України "Про відпустки"... Крім того, мені надали щорічну додаткову відпустку без урахування моєї думки... Графік про відпустки має бути погоджений на зборах суддів, оскільки саме на зборах судді можуть обговорювати внутрішні проблеми суду та приймати колективні рішення... На мою думку, це є порушення, коли голова суду одноосібно затверджує, хоча він мав погодити, як це записано в законі,"

- сказала на сьогоднішньому засіданні суддя Лариса Гольник.

Колегія суддів Полтавського окружного суду оголосила перерву, аби з'ясувати, чи є в Октябрському районному суді колективний договір. Також засідання перенесли, аби викликати свідків. Наступного разу мають допитати кількох свідків, серед яких і позивачка.

Згалайте новину: Суд зобов’язав поліцію завести кримінальну справу на Юрія Вілкула

Нагадаємо, Лариса Гольник вважає, що керівництво Октябрського районного суду м.Полтава негативно до неї ставиться через її принципову позицію під час розгляду справи відносно Полтавського міського голови Олександра Мамая. Крім того, нині йде суд над екс-заступником мера Дмитром Трихною, якого звинувачують у підкупі судді Лариси Гольник, коли вона розглядала справу очільника міста:

"Голова суду, який був допитаний в якості свідка в справі Дмитра Трихни, 7 квітня 2016 року, навіть не приховував негативного ставлення до мене та фактично свідчив проти мене. Він сказав, що я діяла не у відповідності до процесуального закону. Хоча кваліфікаційна комісія дала висновок і відмовила в порушенні дисциплінарного провадження за всіма скаргами – Мамая, його представника Ковжоги та інших осіб."

На сьогоднішнє засідання ні представник Октябрського районного суду, ні сам Олександр Струков не з'явилися.

Автор: Ольга ДУДКА

Джерело: Полтава 365

 • 1600

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1600

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст