09.03.2016    Просмотров:  310
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Справа діамантових прокурорів має і інших фігурантів окрім працівників ГПУ Володимира Шапакіна та Олександра Корнійця

Справа діамантових прокурорів має і інших фігурантів окрім працівників ГПУ Володимира Шапакіна та Олександра Корнійця  - sprava_diamantovih_prokuroriv_mae_i_inshih_figurantiv_okrim_pratsivnikiv_gpu_volodimira_shapakina_ta_oleksandra_korniytsya_56e00363918af.jpg

Заступник Генерального прокурора Давид Сакварелідзе заявив, що справа "діамантових прокурорів" не закінчується на Володимирові Шапакіну й Олександрові Корнійцю. Про це він розповів в інтерв'ю Радіо Свобода.

"Вони хочуть саботувати результати цієї справи, замість того, щоб сприяти очищенню. Таких "діамантових генералів" ще багато, тому що корупція залишається проблемою", - зазначив керівник прокуратури Одеської області.

Говорячи про те, чи співпрацює зі слідством Шапакін, Сакварелідзе підкреслив: "За нашою інформацією, на Шапакіна кілька разів відбувалися спроби тиску. Шапакіна кілька разів викликали, причому і в службу внутрішньої безпеки, і вище. Він дуже наляканий, я не думаю, щоб цей затриманий погодився на співпрацю. Він кілька разів заявляв, що відчуває загрозу фізичної безпеки".

За словами Сакварелідзе, ще під час затримання, коли одного з фігурантів справи запитали, де перший грошовий транш, він сказав, що якщо він скаже, то йому кінець.

Згадайте новину: Заступник генпрокурора Касько заявив про тиск на слідчих у справі діамантових прокурорів: Шокін мовчить…

"Справа "діамантових прокурорів" не закінчується на Володимирі Шапакіну й Олександрові Корнійцю. Я б порадив Шапакіну співпрацювати зі слідством і не йти на максимальне покарання - ми все одно доведемо провину і одного, і другого, це вже справа честі. Викупити їх через суд не вдасться", - запевнив заступник генпрокурора.

Згадайте новину: Шокін змусив таки заступника генпрокурора Віталія Каська подати у відставку

Він також додав: "Буквально відразу почали вкидати цю інформацію, що немає доказів та інше. Але всі докази зібрані, все пройшло через суд. Суд вивчав наші клопотання, вибирав затриманим запобіжний захід. Це все маячня, що немає доказів. Ніхто їм не підкидав 400 тисяч доларів і діаманти, Україна все бачила на власні очі".

Перше судове засідання у справі екс-прокурорів Володимира Шапакіна і Олександра Корнійця перенесено на 10 березня через неявку представників звинувачення.

Згадайте новину:  Ура! Відповідальним за справу «діамантових прокурорів» призначено заступника генпрокурора Сакварелідзе 

"Про свою неявку сторона звинувачення повідомила суд в листі і зазначила, що не може з'явитися на засідання, оскільки в країні сьогодні офіційно оголошено вихідний день. У листі також зазначено, що змінюється склад державного обвинувачення та керувати прокурорами у судовій справі буде заступник генерального прокурора - прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе».

Джерело: РБК-Україна

Згадайте новину: Слідчий ГПУ Шапакин та прокурор ГПУ Корнієць заарештовані судом за підозрою у хабарництві, проте мають право вийти під заставу 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: