Автор не указан
0
0
5213
ОФІЦІЙНА БІОРГАФІЯ
Народився в м. Києві (4 листопада 1952р.)
Служба в лавах Радянської армії в місті Йошкар - Ола ( 1973-75).
Освіта:
Навчався в Українській Сільськогосподарський Академії (1970-73).
Закінчив Харківський юридичний інститут (1980).
Досвід роботи:
Працює в системі органів прокуратури з 1980 року.
Працював на посадах слідчого, старшого слідчого органів прокуратури м. Києва (1980-94).
Начальник відділу нагляду за додержанням законів спеціальними підрозділами по боротьбі з орг. Злочинністю прокуратури м. Києва (1994-1998).
Слідчий з особливо важливих справ Генеральної прокуратури України (1998-2001).
Заступник Генерального прокурора України з деякими перервами. (липень 2002р. – лютий 2015р.)
Генеральний прокурор України ( з 10 лютого 2015р. – по 29 березня 2016р.). Звільнений ВРУ на підставі поданої зааяви за власним бажанням.
Попередник Ярема Віталій Григорович (з 19 червня 2014 - по 10 лютого 2015р.)
Державні нагороди та почесні звання:
Заслужений юрист України (2003).
Почесний працівник прокуратури.
Сім’я :
Родичі тривалий час працюють на керівних посадах в органах прокуратури. На момент призначення Генпрокурором: дочка Горностаєва Тетяна Вікторівна (1978) – заступник прокурора Одеської області, зять Горностаєв Олексій – заступник прокурора Київського району м. Одеси, сват Гороностаєв Микола – заступник прокурора Дніпропетровської області.
Відомі кримінальні справи:
Наприкінці 90-х розслідував злочини банди Громова, яка здійснила щонайменше 16 вбивств. У 2001р. ватажків банди засудили до довічного позбавлення волі, інших 14 членів на різні терміни позбавлення волі.
Наприкінці 90-х розслідував справу «Белое братства», яка закінчилась засудженням Марії Цвигун до 4-х років позбавлення волі.
У 2001 році відмовився розслідувати кримінальну справу де фігурантом виступала Юлія Тимошенко під час керівництва нею компанією «Єдині енергетичні системи України». Внаслідок цього був звільнений і вийшов на пенсію. Пізніше із зміною Генпрокурора у липні 2002р. повернувся на роботу.
У 2003 році розслідував вбивство журналіста Георгія Гонгадзе і відкрив кримінальну справу у відношенні генерала МВС України Пукача.
У 2005 році розслідував кримінальну справу «сєвєродонецьких сепаратистів» де фігурантами виступали Борис Колесніков, Євген Кушнарьов, Ігорь Коломойський.
На посаді Генпрокурора України протидіяв розслідуванню справи "діамантових прокурорів" та деяким реформаторським ініціативам своїх заступників Каська та Сакварелідзе. чим забезпечив собі тотальну критику від демократичних сил та великої кількості суспільних активістів.
ПУБЛІКАЦІЇ НА ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСІ «ПРОТОКОЛ»:
Віктор Шокін підписав наказ про утворення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури
Просмотров
Коментарии
Просмотров
Коментарии
Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях
Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис
На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение
Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу
Просмотров:
212
Коментарии:
0
Просмотров:
485
Коментарии:
0
Просмотров:
1023
Коментарии:
0
Просмотров:
439
Коментарии:
2
Просмотров:
415
Коментарии:
0
Просмотров:
476
Коментарии:
0
Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.
Полный текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Все права защищены.