07.05.2015    Просмотров:  375
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Ще один крок на захист позичальників, які взяли у банків валютні кредити

Ще один крок на захист позичальників, які взяли у банків валютні кредити - shche_odin_krok_na_zahist_pozichalnikiv_yaki_vzyali_u_bankiv_valyutni_krediti_554b0682c3038.jpg

Президент підписав Закон № 321-VIII від 9 квітня 2015 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо кредитних зобов’язань».

Проект Закону розроблено на виконання вимог Закону України «Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті». Закон врегульовує низку проблемних питань, пов’язаних із погашенням заборгованості, вираженої в іноземній валюті, та надає платникам податків певні податкові преференції. 

Зокрема, законодавчим актом встановлено, що кредитор-банк має право списати за рахунок створених страхових резервів суму збитків, які виникли внаслідок анулювання (прощення), відповідно до Закону України «Про реструктуризацію кредитних зобов'язань з іноземної валюти в гривню», фізичним особам-позичальникам частини боргу.

Джерело: Президент України

Згадайте новину: Экономический кризис в Украине достиг своего дна: так говорят глава Нацбанка Гонтарева и министр финансов Яресько

Президент Порошенко наклав вето на закон "Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого, як забезпечення кредитів в іноземній валюті."

Мораторій на стягнення майна (іпотеки), яке забезпечує повернення валютного кредиту.

Аналізуйте судовий акт: Ухвала ВССУ від 22.12.2014 про визнання кредитної угоди (валютний кредит) недійсною. Позитивна судова практика.

Валютний кредитний договір визнано удаваним оскільки фактично кредит було надано у гривні.

Несправедлива умова у кредитному договорі: плата за обслуговування та дострокове погашення кредиту не є конкретною сумою, а визначається за формулою із змінними величинами.

Обговорюйте тему: Меморандум щодо врегулювання питання реструктуризації споживчих кредитів в іноземній валюті 

 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: