31.10.2015    Просмотров:  282
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

СБУ затримала Геннадія Корбана

СБУ затримала Геннадія Корбана - sbu_zatrimalo_gennadiya_korbana_5634bccb28a7b.jpg

Основні статті кримінального кодексу України, за якими проводиться спільна спецоперація ГПУ та СБУ 31 жовтня - 255, 191 (розкрадання майна) та 349 (пов'язана з викраденням людей), ГПУ вивчає причетність затриманого кандидата у мери Києва Геннадія Корбана до керівництва організованою злочинною організацією. 

Про це на спільному брифінгу 31 жовтня у Києві повідомили представники ГПУ та СБУ Владислав Куценко та Олена Гітлянська. 

"Проводиться масштабна спецоперація, спрямована на ліквідацію злочинного угрупування, затримання осіб, які брали участь у ньому, входили до складу ОЗУ. Відбуваються затримання, проводяться процесуальні дії - обшуки, допити. Жодної політичної підоснови тут немає. Нам не важливо, яку політичну партію представляють особи, затримані та з якими проводяться слідчі дії, важливий факт - причетна особа до ОЗУ чи ні",  - заявив представник ГПУ.

"Обшуки наразі проводяться і в окремих працівників правоохоронних органів також. Для нас всі  - рівні, жодної політичної підоснови для нас немає", - наголосив представник ГПУ.

Дивиться відео: Затримання Корбана: оперативна зйомка 

У свою чергу речниця СБУ Олена Гітлянська заявила: "Можу відкрити завісу лише по одному з епізодів  спецоперації: є факти використання фонду, який був створений для допомоги бійцям АТО, куди українці здавали гроші для допомоги бійцям".

"Встановлено, що з цього фонду було викрадено близько 40 млн гривень. Вони були використані на придбання коштовних речей, автомобілів. Думаю, ближче до понеділка будемо мати більш розгорнуту інформацію для загалу", - додала вона.

Гітлянська додала, що злочинне угрупування користувалося послугами конвертаційних центрів. 

"Але пов'язувати обшуки на вул. Володимирській та викриттям конвертцентру (23 жовтня) з даною спецоперацією я би поки не стала", - додала вона.

Також представники ГПУ та СБУ уточнили, що з боку ГПУ у спецоперації задіяно близько 50 осіб – слідчих і прокурорів, з боку СБУ – понад 500.

ЦИТАТА МІСЯЦЯ: посол США Джеффрі Пайєтт - "ГПУ відмовляється боротися з внутрішньою корупцією, що підриває реформи, які проводить українська влада"

Щодо затримання Корбана в ГПУ підтвердили, що його затримано.

"Він є офіційно затриманий. Але наголошую - поки не є підозрюваним", - уточнили в ГПУ.

Також представник ГПУ уточнив, що він затриманий "серед інших фігурантів у справі, по якій проводиться спецоперація".

"ГПУ вивчає його причетність до керівництва ОЗУ", - додали в ГПУ.

"Він зараз перебуває у правоохоронних органах, ми потім скажемо, який щодо нього буде застосований запобіжний захід". 

"Але оскільки це вирішує суд, думаю треба дочекатися рішення суду", -  додала Гітлянська.

При цьому Куценко додав: "Наразі ми не вправі розголошувати, де він, бо триває спецоперація ... В інтересах слідства наразі ми не будемо розголошувати його місцеперебування".

Відповідаючи на питання, чому саме Чернігівський суд дав дозвіл на затримання Корбана, Гітлянська уточнила: "У даній спецоперації задіяні різні підрозділи з різних областей України. Коли її буде завершено, ми дамо інформацію про причини".

Джерело: УП

Згадайте новину: Поліція затримала пасинка Фірташа - Сергія Калиновського, який «переховувався» від слідства 8 років за скоєння ДТП у якому загинули дві людини 

Голову Державної служби зайнятості Кашубу затримали за хабар у розмірі 600 тис. грн. Суд дозволив вийти під заставу в розмірі 1,8 млн. грн. 

Землі в Козині батька народного депутата Шуфрича повернуті у державну власність 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: