Главная Блог ... Новости Інвестор має право на майно без додаткового рішення суду.Чи сплачуватимуться послуги в медичних установах?Орендовані землі повертаються до рекреаційного фонду України Інвестор має право на майно без додаткового рішенн...

Інвестор має право на майно без додаткового рішення суду.Чи сплачуватимуться послуги в медичних установах?Орендовані землі повертаються до рекреаційного фонду України

эксклюзив
 • Автор: 

  Автор не указан

 • 0

 • 0

 • 1295

Отключить рекламу
 - tn1_right-to-property_54f7423bb94e7.jpg

Інвестор має право на майно без додаткового рішення суду

Верховний суд України нещодавно прийняла новий правовий висновок щодо визначення права на власність на приміщення нежитлового фонду, до числа яких належить новостворена нерухомість, яка купується у результаті регламентованого договору додаткового інвестування.

Відповідно до 7 Закону «Про інвестиційну діяльність» інвестор може володіти, поширювати та користуватися результатами власного інвестування з урахуванням реінвестиції та торгової операції, що була проведена на території України. Таким чином, власність інвестора на об’єкт, в який були інвестовані гроші, не потребує додаткового вироку суду щодо його визнання.

Відповідно до статті 392 ЦК, позов до суду при встановленні прав на володіння нерухомості може оскаржуватися чи не визначатися. Але у випадку коли виконавча влада не відмовляє у реєстрації прав щодо власності нового майна, право власника є незаперечним.

Якщо, при зверненні до суду, у встановленні прав відмовлено, інвестор-позивач має право продовжувати захищати особисті права в судовому порядку щодо визначення власності на новостворене майно. Зазвичай право власності встановлюється відповідним договором при інвестуванні та являється правовою підставою для встановлення відповідних прав.

Прийнятий висновок Верховного суду надалі дає можливість правильно обґрунтувати та приймати справедливе рішення щодо справ, стосовно захисту невизнаних та порушених прав кожного громадянина у справах с нерухомим маєтком, в числі котрого – новостворені будови та приміщення, які набувають власника відповідно до складеного договору інвестування.

Чи сплачуватимуться послуги в медичних установах?

Вже давно не є секретом те, що, живучи в країні, медичні послуги в якій є безкоштовними, кожен другий громадянин не може дозволити собі лікування в державній лікарні. Відповідно до цього, напевно, Господарчий суд міста Києва прийняв постанову, яка регламентую заборону надання будь-яких платних послуг в кожній державній установі. Новини про це були оприлюдненими представниками прес-служби Київського господарського апеляційного суду.

Розгляд надання неправомірних платних послуг в медичних установах було розпочато зі звернення до суду «Всеукраїнського клінічного медико-реабілітаційного центру МОЗ», представники якої вимагали заборонити спеціалістам ТОВ "Комстарт" надавати будь-які платні послуги, яки були представлені на територіях державної медичної установи.

У результаті розглядання справи, судом було заборонено надання платних послуг у держустановах. Вдруге рішення було підтверджено в апеляційному суді.

Прогнозується, що найближчим часом буде створена нова комісія, яка буде додатково інспектувати надання платних послуг у медичних державних установах. Надалі, можливо, дана постанова набере більших повноважень та буде географічно розширеною.

Орендовані землі повертаються до рекреаційного фонду України

Відповідно до рішення судової установи, ТОВ «Прем'єр-Буд-Інвест» повинне повернути 18.62 га землі Миколаївській обласній державній адміністрації. Ділянка землі, щодо якої виник спір, розташовується недалеко від с. Чорноморка, яке знаходиться в Очаківському районі. Відповідне рішення Господарчого суду Миколаївської області було прийнято сьогодні, 3 лютого 2015 року.

Справа бере свій початок в 2007 році, коли Очаківська районна державна адміністрація надала в оренду ділянку землі ТОВ «Прем'єр-Буд-Інвест» строком до 25 років. Земля надавалася в оренду виходячи с необхідності будівництва на цій ділянці протиселевих, протиерозійних та протизсувних споруд, а також для розміщення та будівництва споруд рекреаційного комплексу.

Кожного року орендна плата становила 47 тис. грн. (в період з 2007 до 2009 року), 78 тис. грн. (в період з 2010 по 2014 рік) та 93 тис. грн. (в період з 2015 по 2031 рік). Це становило, відповідно, 6%, 10% та 12% від значення нормативної оцінки.

Однак причиною звернення до суду стало те, що, починаючи з червня 2012 року ТОВ відмовляється сплачувати орендні платежі. Згідно з рішенням, така поведінка значно порушує умови договору, який було підписано раніше. Тому було вирішено, що земля повинна бути поверненою до рекреаційного фонду. До того ж, до цього часу земля являється вільною від забудов.

Позов до суду було надіслано міжрайонним очаківським прокурором, виходячи з інтересів Очаківської РДА та Миколаївської ОДА.

 • 1295

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1295

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст