22
Главная Сервисы для юристов ... Законы Про закордонних українців Стаття 1-2. Основні засади співпраці із закордонними українцями Стаття 1-2. Основні засади співпраці із закордонни...

Стаття 1-2. Основні засади співпраці із закордонними українцями

Про закордонних українців (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
Добавить в избраное

Основними засадами співпраці із закордонними українцями є:

1) визнання невід’ємності та належності кожній особі від народження основних прав і свобод людини і громадянина;

2) розв’язання проблем становлення та консолідації української нації;

3) обов’язковість задоволення національно-культурних і мовних потреб закордонних українців;

4) взаємне збагачення надбаннями духовної та матеріальної культури;

5) взаємодія з іншими державами у сфері забезпечення прав і свобод закордонних українців на засадах обов’язковості дотримання загальновизнаних принципів і норм міжнародного права, зокрема невтручання у внутрішні справи інших держав;

6) паритет у забезпеченні іноземними державами та Україною прав і потреб закордонних українців та національних меншин України.

Реалізацію державної політики України у сфері співпраці із закордонними українцями здійснює центральний орган виконавчої влади з питань співпраці із закордонними українцями.

{Закон доповнено статтею 1 - 2 згідно із Законом № 4381-VI від 09.02.2012 }

Предыдущая

3/21

Следующая
Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст