Главная Сервисы для юристов ... Законы Про захист національного товаровиробника від демпінгового імпорту Стаття 5. Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі Стаття 5. Міжвідомча комісія з міжнародної торгівл...

Стаття 5. Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі

Про захист національного товаровиробника від демпінгового імпорту (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 330

    Просмотров

  • 330

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. Міжвідомчу комісію з міжнародної торгівлі очолює Голова, яким за посадою є Міністр економіки та з питань європейської інтеграції України.

    Членами Комісії є Голова Комісії, його перший заступник, заступники та посадові особи органів виконавчої влади.

    {Частину першу статті 5 доповнено абзацом згідно із Законом № 3027-IV від 01.11.2005 }

    Голова Комісії, його перший заступник, заступники та інші члени Комісії затверджуються відповідно до частини другої цієї статті.

    {Частина перша статті 5 в редакції Закону № 1595-III від 23.03.2000 }

    {Частину другу статті 5 виключено на підставі Закону № 1595-III від 23.03.2000 }

    2. Персональний склад Комісії затверджується Кабінетом Міністрів України за поданням Голови Комісії.

    3. Формою роботи Комісії є засідання.

    Засідання Комісії проводяться за адресою Міністерства.

    Засідання Комісії проводяться на вимогу Голови Комісії, на письмову обгрунтовану вимогу члена Комісії, яка подається Голові Комісії, та в інших випадках з дотриманням строків відповідно до цього Закону.

    4. Засідання скликаються Головою Комісії, а у разі його відсутності - першим заступником або заступником Голови Комісії і повинні проводитися не раніше ніж на п'ятий день і не пізніше ніж на десятий день після направлення відповідного повідомлення.

    Разом з повідомленням про засідання членам Комісії надсилається вся необхідна інформація стосовно питань, які виносяться на відповідне засідання Комісії.

    У разі необхідності на засідання Комісії можуть запрошуватися експерти державних та недержавних установ, а також іноземні експерти.

    5. Засідання Комісії є правомочним, якщо на ньому присутні не менше половини членів Комісії.

    Комісія у межах своєї компетенції приймає рішення, організовує та контролює їх виконання. У голосуванні за прийняття відповідного рішення можуть брати участь тільки члени Комісії.

    Акти Комісії, зокрема щодо проведення антидемпінгового розслідування та застосування антидемпінгових заходів, є обов'язковими для виконання.

    6. На засіданнях Комісії приймаються рішення:

    1) про порушення антидемпінгового розслідування;

    2) про позитивні або негативні висновки стосовно наявності демпінгу та методи, що дають можливість визначити демпінгову маржу;

    3) про позитивні або негативні висновки щодо наявності шкоди та її розмір;

    4) щодо визначення причинно-наслідкового зв'язку між демпінговим імпортом та шкодою;

    5) про застосування антидемпінгових заходів;

    6) з інших питань в межах повноважень, передбачених цим Законом.

    7. Рішення Комісії приймаються простою більшістю голосів, а в окремих випадках, передбачених цим Законом, двома третинами (кваліфікованою більшістю) голосів її членів.

    8. Рішення Комісії, яке приймається простою більшістю голосів, вважається прийнятим, якщо за нього проголосувала більшість членів Комісії. У разі рівного розподілу голосів голос Голови Комісії є вирішальним.

    9. Рішення Комісії, яке приймається кваліфікованою більшістю голосів, вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало дві третини членів Комісії.

    10. У разі потреби рішення Комісії з питань, зазначених у пункті 6 частини шостої цієї статті, може прийматися в робочому порядку шляхом візування членами Комісії проекту відповідного рішення. При цьому Голова Комісії або його заступник інформує членів Комісії та пропонує їм висловити свою точку зору з цього питання у строк, протягом якого вона може бути врахована і який не перевищує строків, встановлених цим Законом.

    {Частина десята статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1595-III від 23.03.2000 }

    Предыдущая

    5/32

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст