Главная Сервисы для юристов ... Законы Про заборону на проведення суцільних рубок у гірських ялицево-букових лісах Карпатського регіону Стаття 7. Екологічні та технологічні вимоги щодо розміщення лісосік Стаття 7. Екологічні та технологічні вимоги щодо р...

Стаття 7. Екологічні та технологічні вимоги щодо розміщення лісосік

Про заборону на проведення суцільних рубок у гірських ялицево-букових лісах Карпатського регіону (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
Добавить в избраное

З метою недопущення розвитку ерозійних процесів, збереження та відтворення лісового фонду, створення сприятливих умов для ведення лісового господарства проведення рубок здійснюється виключно за умов дотримання екологічних та технологічних вимог.

{Частина перша статті 7 із змінами, внесеними згідно із Законом № 249-IX від 30.10.2019 }

Розміщення лісосік вузьколісосічних рубок допускається тільки в довжину по горизонталі, а на пересічному рельєфі - паралельно до водотоків. Вздовж схилу лісосіка може розміщуватися лише у виняткових випадках за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони навколишнього природного середовища, при відсутності небезпеки виникнення ерозійних процесів і використанні підвісних механізмів для трелювання.

{Частина друга статті 7 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5456-VI від 16.10.2012 }

Розміщення лісосік повинно проводитися з урахуванням розташування наявних шляхів транспортування та рельєфно-гідрологічних умов території. Уздовж схилу лісосіка розміщується за умови відсутності небезпеки виникнення ерозійних процесів та використання при цьому канатних лісотранспортних установок і систем повітряного транспортування деревини.

{Статтю 7 доповнено частиною третьою згідно із Законом № 249-IX від 30.10.2019 }

Предыдущая

7/11

Следующая
Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст