22
Главная Сервисы для юристов ... Законы Про заборону на проведення суцільних рубок у гірських ялицево-букових лісах Карпатського регіону Стаття 11. Розширення мережі природних лікувальних ресурсів та естетичне виховання населення Стаття 11. Розширення мережі природних лікувальних...

Стаття 11. Розширення мережі природних лікувальних ресурсів та естетичне виховання населення

Про заборону на проведення суцільних рубок у гірських ялицево-букових лісах Карпатського регіону (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
Добавить в избраное

Мережу санітарно-гігієнічних та оздоровчих лісів (ліси населених пунктів, ліси зелених зон навколо населених пунктів і промислових підприємств, ліси першого і другого поясів зон санітарної охорони джерел водопостачання та ліси зон округів санітарної охорони лікувально-оздоровчих територій), а також об'єктів використання мінеральних вод для бальнеологічного лікування розширити до 15 відсотків від загальної площі лісів Карпатського регіону.

Сприяти естетичному та екологічному вихованню населення України шляхом впровадження дошкільних та шкільних освітніх програм та тренінгів з охорони і захисту лісу.

Предыдущая

11/11

Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст