Главная Сервисы для юристов ... Законы Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України Стаття 10. Порядок в’їзду осіб на тимчасово окуповану територію та виїзду з неї Стаття 10. Порядок в’їзду осіб на тимчасово окупов...

Стаття 10. Порядок в’їзду осіб на тимчасово окуповану територію та виїзду з неї

Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 515

  Просмотров

 • 515

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Громадяни України мають право на вільний та безперешкодний виїзд з тимчасово окупованої території на іншу територію України. Такий виїзд може здійснюватися:

  1) через адміністративну межу у випадку, передбаченому частиною третьою статті 3 цього Закону, - через контрольні пункти в’їзду-виїзду, на яких здійснюється тимчасовий прикордонний контроль, за умови пред’явлення будь-якого документа, визначеного статтею 5 Закону України "Про громадянство України" або статтею 2 Закону України "Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України";

  2) через лінію зіткнення - через гуманітарні коридори, організовані представниками державних органів, а також у будь-який інший доступний для них спосіб.

  {Частина перша статті 10 в редакції Законів № 1618-IX від 01.07.2021 , № 2217-IX від 21.04.2022 }

  2. Громадяни України мають право на в’їзд на окуповану територію у випадку, передбаченому частиною третьою статті 3 цього Закону, - через контрольні пункти в’їзду-виїзду, на яких здійснюється тимчасовий прикордонний контроль, за умови пред’явлення будь-якого документа, визначеного статтею 5 Закону України "Про громадянство України" або статтею 2 Закону України "Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України".

  У разі проведення на окупованій території бойових дій в’їзд громадян України на тимчасово окуповану територію у зв’язку із загрозою їх життю та здоров’ю обмежується на період проведення бойових дій.

  {Частина друга статті 10 в редакції Закону № 2217-IX від 21.04.2022 }

  3. Іноземці та особи без громадянства, які перебувають на території України на законних підставах, в’їжджають на тимчасово окуповану територію та виїжджають з неї в порядку, встановленому частинами першою та другою цієї статті, за умови пред’явлення паспортного документа іноземця (документа, що посвідчує особу іноземця або особу без громадянства) та спеціального дозволу з урахуванням положень Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства";

  {Частина статті 10 в редакції Закону № 1618-IX від 01.07.2021 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 2217-IX від 21.04.2022 }

  4. Норми міжнародних договорів України, укладених між компетентними органами України та інших держав, про в’їзд, виїзд і пересування фізичних осіб територією договірних сторін, не поширюються на тимчасово окуповану територію.

  {Статтю 10 доповнено частиною згідно із Законом № 1618-IX від 01.07.2021 }

  5. Виїзд з тимчасово окупованої території іноземців та осіб без громадянства може здійснюватися у випадках та за процедурою, передбаченими Конвенцією Організації Об’єднаних Націй про статус біженців 1951 року.

  {Статтю 10 доповнено частиною згідно із Законом № 1618-IX від 01.07.2021 }

  6. Порядок в’їзду громадян України, іноземців та осіб без громадянства на тимчасово окуповану територію та виїзду з неї встановлюється Кабінетом Міністрів України.

  {Статтю 10 доповнено частиною згідно із Законом № 1618-IX від 01.07.2021 }

  Предыдущая

  34/46

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст