Главная Сервисы для юристов ... Постанови КМУ Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо окремих питань соціального захисту споживачів комунальних послуг та гарантованого постач... Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міні...

Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо окремих питань соціального захисту споживачів комунальних послуг та гарантованого постач... | від 29-07-2022 - 839-2022-п

Добавить в избраное

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 29 липня 2022 р. № 839
Київ

Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо окремих питань соціального захисту споживачів комунальних послуг та гарантованого постачання природного газу виробникам теплової енергії

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанов Кабінету Міністрів України щодо окремих питань соціального захисту споживачів комунальних послуг та гарантованого постачання природного газу виробникам теплової енергії зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України

Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 37
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 29 липня 2022 р. № 839

ЗМІНИ,
що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України щодо окремих питань соціального захисту споживачів комунальних послуг та гарантованого постачання природного газу виробникам теплової енергії

1. Пункт 7 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” (ЗП України, 1996 р., № 2, ст. 76; Офіційний вісник України, 2000 р., № 5, ст. 178; 2019 р., № 69, ст. 2390), після слів “комунальну послугу” доповнити словами “(крім випадків, коли в багатоквартирних житлових будинках споживачам, що встановили автономні системи опалення, нараховується плата за послугу з постачання теплової енергії (в частині витрат теплової енергії на опалення місць загального користування та допоміжних приміщень, функціонування внутрішньобудинкових систем опалення будівлі/будинку)”.

2. У постанові Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 409 “Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 73, ст. 2064; 2015 р., № 87, ст. 2904; 2019 р., № 69, ст. 2390):

1) у підпункті 1 пункту 3:

після абзацу одинадцятого доповнити підпункт новим абзацом такого змісту:

“Для громадян, які використовують природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення, для розрахунку субсидій і пільг на оплату послуги з постачання теплової енергії (в частині витрат теплової енергії на опалення місць загального користування та допоміжних приміщень, функціонування внутрішньобудинкових систем опалення будівлі/будинку) застосовується соціальний норматив, визначений абзацом другим підпункту 1 цього пункту із застосуванням коефіцієнта 0,1.”.

У зв’язку з цим абзаци дванадцятий - п’ятнадцятий вважати відповідно абзацами тринадцятим - шістнадцятим;

2) у пункті 5-1 слова “Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерству енергетики та вугільної промисловості” замінити словами “Міністерству розвитку громад та територій, Міністерству енергетики”.

3. У постанові Кабінету Міністрів України від 31 травня 2022 р. № 637 “Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії” (Офіційний вісник України, 2022 р., № 46, ст. 2531):

1) у пункті 3 постанови цифри і слова “31 липня 2022 року” замінити цифрами і словами “31 серпня 2022 року”;

2) у першому реченні абзацу першого пункту 5 та пункті 7 Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії, затвердженого зазначеною постановою, цифри і слова “31 липня 2022 р.” замінити цифрами і словами “31 серпня 2022 р.”.

4. У постанові Кабінету Міністрів України від 19 липня 2022 р. № 812 “Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам”:

1) у постанові:

в абзаці першому підпункту 1 пункту 3 цифри і слова “25 липня 2022 р.” замінити цифрами і словами “25 серпня 2022 р.”;

у тексті постанови цифри і слова “1 серпня 2022 р.” замінити цифрами і словами “1 вересня 2022 р.”;

2) у Положенні про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам, затвердженому зазначеною постановою:

у підпункті 3 пункту 4 слово і цифру “пунктом 6” замінити словом і цифрою “пунктом 7”;

у тексті Положення та абзаці першому підпункту 1 пункту 1 додатка до нього цифри і слова “1 серпня 2022 р.” замінити цифрами і словами “1 вересня 2022 р.”.

Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст