Главная Сервисы для юристов ... Законы Про центральні органи виконавчої влади Стаття 14. Колегія міністерства та інші консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи міністерства Стаття 14. Колегія міністерства та інші консультат...

Стаття 14. Колегія міністерства та інші консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи міністерства

Про центральні органи виконавчої влади (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 760

  Просмотров

 • 760

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Для підготовки рекомендацій щодо виконання завдань міністерства може утворюватися колегія міністерства як консультативно-дорадчий орган.

  2. До складу колегії входять міністр (голова колегії), перший заступник міністра, заступники міністра, державний секретар міністерства, можуть входити керівники самостійних структурних підрозділів апарату міністерства, територіальних органів міністерства, а також за згодою - представники інших державних органів, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, наукових і навчальних закладів, громадських об'єднань, інші особи.

  {Частина друга статті 14 із змінами, внесеними згідно із Законом № 795-VII від 27.02.2014 }

  3. Періодичність проведення засідань колегії визначається міністром.

  4. Рішення колегії оформляються протоколом.

  5. Рішення колегії можуть бути реалізовані шляхом видання відповідного наказу міністерства.

  6. Типове положення про колегію міністерства затверджується Кабінетом Міністрів України.

  7. Для розгляду наукових рекомендацій та проведення фахових консультацій з основних питань діяльності у міністерстві можуть утворюватися інші постійні або тимчасові консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи.

  8. Рішення про утворення чи ліквідацію колегії, інших постійних або тимчасових консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів приймає міністр.

  9. Кількісний та персональний склад колегії, інших консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів і положення про них затверджує міністр.

  Предыдущая

  14/29

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст