22
Главная Сервисы для юристов ... Законы Про систему іномовлення України Стаття 7. Мовлення та програмна політика державного підприємства "Мультимедійна платформа іномовлення України" Стаття 7. Мовлення та програмна політика державног...

Стаття 7. Мовлення та програмна політика державного підприємства "Мультимедійна платформа іномовлення України"

Про систему іномовлення України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
Добавить в избраное

1. Програмна політика МПІУ погоджується з Уповноваженим органом та спрямовується на досягнення мети та завдань її діяльності і має забезпечувати аудиторії можливість формувати власний незалежний погляд на події та явища.

{Абзац перший частини першої статті 7 із змінами, внесеними згідно із Законом № 612-IX від 19.05.2020 }

МПІУ не повинна підтримувати політичні партії чи інші політичні об’єднання, релігійні організації.

2. Редакційна політика МПІУ визначається необхідністю інформування іноземної аудиторії, в тому числі українців за кордоном, а також аудиторії, що перебуває на тимчасово окупованих територіях України, територіях, на яких запроваджено надзвичайний, воєнний стан, а також у районах проведення антитерористичних операцій та у районах здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

{Частина друга статті 7 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2462-VIII від 19.06.2018 }

3. Програми МПІУ виробляються українською мовою, а також іншими мовами залежно від доцільності та необхідності використання тієї чи іншої мови для досягнення мети діяльності МПІУ.

{Частина третя статті 7 в редакції Закону № 612-IX від 19.05.2020 }

4. МПІУ провадить свою діяльність шляхом створення та поширення інформаційного продукту каналами супутникового, ефірного наземного аналогового і цифрового мовлення, мовлення в кабельних мережах, у мережі Інтернет.

Ефірне наземне аналогове і цифрове мовлення та мовлення в кабельних мережах здійснюються виключно за межами України, крім випадків мовлення на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, мовлення у районах України, що межують з тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, а також мовлення у прикордонних районах України, що межують з територією держави-агресора чи територіями інших держав, з яких поширюються програми держави-агресора шляхом наземного ефірного та/або цифрового мовлення.

{Частина четверта статті 7 в редакції Закону № 612-IX від 19.05.2020 }

5. Поширення МПІУ матеріалів та відомостей, перелік яких визначений частиною другою статті 6 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", забороняється.

6. МПІУ не має права розповсюджувати програми (передачі), трансляція яких не допускається згідно з вимогами частини другої статті 6, частини другої статті 9 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статті 2 Закону України "Про захист суспільної моралі", а також програми, здатні впливати на нормальний фізичний, розумовий або моральний розвиток дітей та підлітків, програми, що містять сцени насильства (фізичного чи психологічного), сцени, звернені до сексуальних інстинктів.

7. Забороняється розповсюдження МПІУ матеріалів та повідомлень, що містять приховану рекламу, мають ознаки представлення (лобіювання) інтересів політичних партій, громадських організацій, суб’єктів господарювання та інших осіб, які можуть ввести в оману аудиторію щодо об’єктивності висвітлення інформації, а також свідчать про вплив третіх осіб на форму та зміст програм МПІУ.

Предыдущая

7/15

Следующая
Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст