Главная Сервисы для юристов ... Законы Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні Стаття 43. Звітність з питань реабілітації осіб з інвалідністю Стаття 43. Звітність з питань реабілітації осіб з ...

Стаття 43. Звітність з питань реабілітації осіб з інвалідністю

Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
Добавить в избраное

Оцінка результатів державної соціальної політики у сфері реабілітації осіб з інвалідністю, аналіз діяльності органів виконавчої влади, закладів охорони здоров'я, закладів освіти, реабілітаційних закладів, протезно-ортопедичних підприємств здійснюється на підставі звітних показників, що ґрунтуються на моделі Міжнародної класифікації функціонування, обмеження життєдіяльності та здоров’я.

{Частина перша статті 43 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1053-IX від 03.12.2020 - вводиться в дію з 30.06.2021 }

Центральні органи виконавчої влади в межах своїх повноважень розробляють і затверджують звітні показники діяльності місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій, закладів, а також форми і терміни подання ними звітів.

{Частина друга статті 43 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5462-VI від 16.10.2012 }

Предыдущая

44/46

Следущая
Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст