Главная Сервисы для юристов ... Законы Про прилеглу зону України Стаття 5. Особливості реалізації повноважень уповноваженого органу у прилеглій зоні Стаття 5. Особливості реалізації повноважень уповн...

Стаття 5. Особливості реалізації повноважень уповноваженого органу у прилеглій зоні

Про прилеглу зону України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 378

  Просмотров

 • 378

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Військовослужбовці, працівники уповноваженого органу застосовують та використовують фізичну силу, спеціальні засоби, зброю та бойову техніку у випадках та порядку, визначених законом.

  2. У разі арешту або затримання судна уповноважені органи державної влади України негайно повідомляють державу прапора про вжиті заходи і застосовані санкції.

  3. Відключення автоматичної ідентифікаційної системи судном, крім військових кораблів та інших державних суден, які використовуються з некомерційною метою, є підставою для зупинення та огляду судна або переслідування його по гарячих слідах у порядку, визначеному статтею 3 цього Закону.

  Предыдущая

  5/6

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст