Прикінцеві положення

Про комплексну реконструкцію кварталів (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 229

  Просмотров

 • 229

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

  2. До приведення законодавства у відповідність із цим Законом нормативно-правові акти застосовуються в частині, що не суперечить цьому Закону.

  3. Кабінету Міністрів України в тримісячний термін з дня набрання чинності цим Законом:

  підготувати та подати до Верховної Ради України пропозиції щодо внесення до законодавчих актів змін, які випливають із цього Закону;

  розробити і привести відповідно до цього Закону свої нормативно-правові акти, забезпечити розробку та прийняття міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади нормативно-правових актів відповідно до цього Закону;

  забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.

  Президент України

  В.ЮЩЕНКО

  м. Київ
  22 грудня 2006 року
  № 525-V


  0/0

  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст