Главная Сервисы для юристов ... Законы Про функціонування єдиної транспортної системи України в особливий період Стаття 9. Порядок організації та здійснення управління єдиною транспортною системою України в особливий період Стаття 9. Порядок організації та здійснення управл...

Стаття 9. Порядок організації та здійснення управління єдиною транспортною системою України в особливий період

Про функціонування єдиної транспортної системи України в особливий період (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 334

  Просмотров

 • 334

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  Із запровадженням в державі особливого періоду працівники усіх ланок єдиної транспортної системи України вважаються мобілізованими відповідно до законодавства про мобілізацію.

  Забезпечення функціонування усіх видів транспорту, технічного прикриття та відбудови шляхів сполучення в особливий період покладається на центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері транспорту, якому надається право залучати для виконання цих завдань структурні підрозділи та транспортні засоби підприємств (об'єднань), установ і організацій незалежно від форм власності.

  Управління трубопровідним транспортом в особливий період здійснюється відповідно до законодавства про трубопровідний транспорт.

  Управління міським електротранспортом, у тому числі метрополітеном, щодо перевезень в особливий період покладається на відповідні місцеві органи виконавчої влади та виконавчі органи рад.

  Центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері транспорту, забезпечує переведення транспорту і транспортної інфраструктури на режим роботи в особливий період.

  Із запровадженням в державі особливого періоду підприємства (об'єднання), установи та організації транспорту і транспортної інфраструктури незалежно від форм власності переходять на режим роботи в особливий період. Їх керівники несуть персональну відповідальність за виконання мобілізаційних завдань і функціонування підприємств (об'єднань), установ та організацій в особливий період.

  Управління єдиною транспортною системою України в особливий період здійснює центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері транспорту.

  Для здійснення управління використовуються автоматизовані системи управління, пункти управління центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері транспорту, та канали зв'язку усіх форм власності.

  Безпосереднє управління ланками транспортної системи здійснюють їх керівники, місцеві органи виконавчої влади та виконавчі органи рад. Оповіщення центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері транспорту, та інших ланок транспортної системи здійснюється через загальну систему оповіщення України відповідно до порядку, який затверджується Кабінетом Міністрів України.

  Предыдущая

  9/11

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст