30.01.2015    Просмотров:  886
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Про деякі нові закони підписані за останні дні Президентом України Петро Порошенко.

Про деякі нові закони підписані за останні дні Президентом України Петро Порошенко.  - pro_deyaki_novi_zakoni_pidpisani_za_ostanni_dni_prezidentom_ukraini_petro_poroshenko_54cbba1a09519.jpg

В Україні продовжено граничний термін введення в експлуатацію об’єктів, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 92-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт».

Згідно з документом, до 31 грудня 2015 року продовжується можливість застосування механізму прийняття в експлуатацію об’єктів, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт. Йдеться про індивідуальні житлові, садові, дачні будинки, господарські та присадибні будівлі і споруди, громадські будинки та будівлі і споруди сільськогосподарського призначення I та II категорій складності.

Також установлюється спрощений порядок проведення технічного обстеження будівельних конструкції та інженерних мереж індивідуальних житлових споруд площею до 300 квадратних метрів та господарських будівель площею до 100 квадратних метрів.

В Законі також зазначається, що до осіб, котрі скористаються зазначеним у документі механізмом прийняття в експлуатацію збудованих без дозволу об’єктів, не застосовуватимуться штрафні санкції.

Згадайте новину: Чиновники всемогутнього ГАСКу (ДАБІ) поступово втрачають корупційні можливості.

Дачні та садові будинки можуть бути переведені у житлові, а фізичні особи в них офіційно зареєстровані.

28 січня 2015 року підписано закон про зміни до закону «Про акціонерні товариства».

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до статті 41 Закону України «Про акціонерні товариства» щодо кворуму загальних зборів акціонерних товариств з мажоритарними корпоративними правами держави». Статтю 41 ЗУ "Про акціонерні товариства" зокрема доповнено частиною 3 у наступній редакції: "Загальні збори акціонерного товариства, у статутному капіталі якого є корпоративні права держави і в якому держава є власником 50 і більше відсотків простих акцій товариства, мають кворум за умови реєстрації для участі у них акціонерів, які сукупно є власниками більше ніж 50 відсотків голосуючих акцій". 

30 січня 2015 року підписано закон, яким розширюється інститут спеціального кримінального провадження в Кримінальному процесуальному кодексі України.

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо невідворотності покарання осіб, які перебувають на тимчасово окупованій території України або в районі проведення антитерористичної операції, та вдосконалення процедур здійснення конфіскації».

Законом № 119-VIII від 15 січня вносяться зміни до законодавства, згідно з якими дія існуючого в Кримінальному процесуальному кодексі інституту «спеціального кримінального провадження» поширюється на підозрюваних (обвинувачених), які перебувають на тимчасово окупованій території України або в районі проведення антитерористичної операції, та оголошені у розшук.

Документом поширюється можливість здійснення спеціального досудового розслідування та спеціального судового провадження щодо підозрюваних (обвинувачених), які перебувають на тимчасово окупованій території України або в районі проведення антитерористичної операції.

Зміни дозволять застосовувати спеціальну конфіскацію в кримінальному судочинстві виключно на підставі положень Загальної частини КК по всіх злочинах.

Згідно нового Закону, спеціальне досудове розслідування та спеціальне судове провадження здійснюватиметься виключно для осіб, яких оголошено у міждержавний та/або міжнародний розшук.

Згадайте новину: Запроваджено заочне правосуддя в Україні.

Читайте статтю: Заочне кримінальне провадження: за чи проти?

Президент України погодився із змінами до люстраційного закону.

На підставі підписаного Президентом України закону «Про внесення змін до Закону України «Про очищення влади» щодо додаткових заходів із забезпечення обороноздатності держави» тепер можливо буде відновлювати на службі офіцерів, які потрапили під люстрацію.

Згадайте новину: Очищення влади, вже є такий закон.

Суддя Валентина Самойлова кинула перший виклик люстрації.

Накладено вето на закон ухвалений Верховною Радою України про мораторій на стягнення майна, яке забезпечує повернення валютних кредитів.

15 січня 2015 року Президент України наклав вето на ЗУ «Про внесення змін до Закону України «Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті». Зауваження Президента до Закону ґрунтуються на тому, що він комплексно не вирішує проблеми погашення банківських кредитів в іноземній валюті. Відсутність комплексного врегулювання питання погашення заборгованості за споживчими кредитами в іноземній валюті призводить до стійкого погіршення ситуації в банківській системі та зниження її ліквідності. Вирішення проблем позичальників не може ставити під загрозу інтереси вкладників банків, які мають однакові права з  позичальниками.  

Згадайте новину: Президент Порошенко наклав вето на закон «Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті».

Обговорюйте тему: Меморандум щодо врегулювання питання реструктуризації споживчих кредитів в іноземній валюті. 

30 січня 2015 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ про додаткові заходи щодо забезпечення проведення часткової мобілізації у 2015 році.

З текстом цього  Указу Президента України можливо ознайомитись тут__

Згадайте новину: Невідкладні заходи із забезпечення державної безпеки.

Вторгнення в Україну регулярних військ Російської Федерації.

Спостерігайте подію: Мобілізація в Україні.

 

 

 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: