Главная Сервисы для юристов ... Законы Про державну підтримку книговидавничої справи в Україні Стаття 12. Склад та порядок формування експертних рад Українського інституту книги Стаття 12. Склад та порядок формування експертних ...

Стаття 12. Склад та порядок формування експертних рад Українського інституту книги

Про державну підтримку книговидавничої справи в Україні (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 431

  Просмотров

 • 431

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Для відбору поданих на мистецький конкурс та/або конкурсний відбір проектів, книжкової продукції, реалізації інших програм Український інститут книги створює експертні ради.

  {Абзац перший частини першої статті 12 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2313-IX від 19.06.2022 }

  Персональний склад експертних рад Українського інституту книги формується директором Українського інституту книги за результатами конкурсного добору експертів.

  Порядок проведення конкурсного добору експертів визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах культури та мистецтв.

  Вимоги до кандидатів до складу експертних рад Українського інституту книги, критерії та порядок проведення конкурсного добору експертів визначаються у положенні про експертні ради Українського інституту книги, затвердженому директором Українського інституту книги.

  Український інститут книги залучає експертів, у тому числі іноземних, до роботи в експертних радах Українського інституту книги з виплатою їм грошової винагороди та інших компенсаційних виплат (проживання, проїзд, добові), за умови що такі виплати пов’язані з діяльністю експертів. Експерти не можуть бути штатними працівниками Українського інституту книги.

  Виплати експертам здійснюються відповідно до умов цивільно-правового договору, укладеного між ними та Українським інститутом книги, за рахунок коштів державного бюджету, передбачених Українському інституту книги.

  Порядок визначення розміру (сум) виплат експертам Українського інституту книги визначається за методикою, затвердженою Кабінетом Міністрів України.

  доповнити частинами другою і третьою такого змісту:

  2. З метою створення, підтримки та промоції європейського канону української літератури, перекладу та популяризації творів, включених до європейського канону української літератури, центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах культури та мистецтв, у встановленому ним порядку утворює постійно діючу міжнародну експертну раду (далі - міжнародна експертна рада).

  За виконання своїх функцій члени міжнародної експертної ради отримують винагороду. Розмір та порядок виплати винагороди членам міжнародної експертної ради встановлюються Кабінетом Міністрів України.

  {Статтю 12 доповнено частиною другою згідно із Законом № 2313-IX від 19.06.2022 }

  3. Порядок формування міжнародної експертної ради, повноваження, права та обов’язки її членів визначаються положенням, що затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах культури та мистецтв.

  {Статтю 12 доповнено частиною третьою згідно із Законом № 2313-IX від 19.06.2022 }

  {Закон доповнено статтею 12 згідно із Законом № 692-IX від 16.06.2020 }

  Предыдущая

  15/15

  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст