Главная Сервисы для юристов ... Законы Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру Стаття 5. Закупівля цукру для забезпечення державних потреб Стаття 5. Закупівля цукру для забезпечення державн...

Стаття 5. Закупівля цукру для забезпечення державних потреб

Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
Добавить в избраное

1. Обсяги закупівлі цукру для задоволення внутрішніх державних потреб визначаються щорічно Кабінетом Міністрів України. Закупівля цукру для задоволення державних потреб здійснюється підприємствами, уповноваженими Кабінетом Міністрів України.

{ Частина перша статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законами N 403-V ( 403-16 ) від 30.11.2006, N 5462-VI ( 5462-17 ) від 16.10.2012 }

2. Відносини між підприємствами, що здійснюють закупівлю цукру для державних потреб, і виробниками цукру регулюються нормами законодавства України та положеннями угод, що між ними укладаються.

{ Частина друга статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом N 5462-VI ( 5462-17 ) від 16.10.2012 }

3. Закупівля цукру для задоволення державних потреб здійснюється за умови попереднього фінансування витрат виробників цукру та цукрових буряків у межах мінімальних цін на відповідну продукцію, встановлених згідно з порядком, що передбачений цим Законом. У межах попереднього фінансування зазначених витрат може застосовуватися державне матеріально-технічне забезпечення виробників цукру та вирощування цукрових буряків.

Обсяги і порядок попереднього фінансування та державного матеріально-технічного забезпечення виробників цукру та цукрових буряків передбачаються Державним бюджетом України.

При цьому попереднє фінансування витрат виробників цукрових буряків здійснюється в такому порядку:

40 відсотків - до початку весняних польових робіт;

60 відсотків - до початку сезону збирання цукрових буряків.

4. Грошові розрахунки між підприємствами, що закуповують цукор для задоволення державних потреб, і виробниками цукру та цукрових буряків здійснюються через центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів.

{ Частина четверта статті 5 із змінами, внесеними згідно із Законом N 5462-VI ( 5462-17 ) від 16.10.2012 }

Предыдущая

6/11

Следующая
Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст