Главная Сервисы для юристов ... Законы Про Бюро економічної безпеки України Стаття 27. Ознаки належності до Бюро економічної безпеки України Стаття 27. Ознаки належності до Бюро економічної б...

Стаття 27. Ознаки належності до Бюро економічної безпеки України

Про Бюро економічної безпеки України (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 265

  Просмотров

 • 265

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Ознаками належності до Бюро економічної безпеки України є символіка, формений одяг для осіб, які мають спеціальні звання, відомчі відзнаки та службове посвідчення працівника Бюро економічної безпеки України.

  2. Використання найменування Бюро економічної безпеки України або похідних від нього, у тому числі викладених іноземною мовою, ознак належності до Бюро економічної безпеки України здійснюється виключно Бюро економічної безпеки України.

  3. Використання органами державної влади, органами місцевого самоврядування, юридичними особами, фізичними особами - підприємцями та громадськими об’єднаннями, а також фізичними особами ознак належності, найменування Бюро економічної безпеки України або похідних від нього, у тому числі викладених іноземною мовою, на одязі, транспортних засобах, будівлях, бланках документів, у найменуванні з порушенням вимог частини другої цієї статті забороняється і тягне за собою відповідальність, встановлену законом.

  4. Положення про опис та зразки форменого одягу для осіб, які мають спеціальне звання, про службове посвідчення працівника Бюро економічної безпеки України, про відомчі відзнаки визначаються Бюро економічної безпеки України.

  Предыдущая

  27/38

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст