Главная Сервисы для юристов ... Законы Про благодійну діяльність та благодійні організації Стаття 7-1. Особливості публічного збору благодійних пожертв з використанням благодійного електронно-комунікаційного повідомлення Стаття 7-1. Особливості публічного збору благодійн...

Стаття 7-1. Особливості публічного збору благодійних пожертв з використанням благодійного електронно-комунікаційного повідомлення

Про благодійну діяльність та благодійні організації (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
 • 414

  Просмотров

 • 414

  Просмотров

 • Добавить в избраное

  1. Постачальник електронних комунікаційних послуг здійснює збір благодійних пожертв з використанням благодійного електронно-комунікаційного повідомлення серед абонентів на підставі договору про публічний збір благодійних пожертв, укладеного з неприбутковою організацією, у тому числі благодійною організацією (крім політичних партій і кредитних спілок), або територіальною громадою. При цьому видача довіреності постачальнику від неприбуткової організації, у тому числі благодійної організації (крім політичних партій і кредитних спілок), або територіальної громади не вимагається.

  2. Умови виконання благодійного електронно-комунікаційного повідомлення, не встановлені законом, визначаються на підставі відповідного договору приєднання, який постачальник електронних комунікаційних послуг розміщує на своєму офіційному веб-сайті.

  3. Після отримання від абонента благодійного електронно-комунікаційного повідомлення постачальник електронних комунікаційних послуг перераховує попередньо передплачені абонентом, але не використані ним кошти за електронні комунікаційні послуги (аванс) у межах невикористаного залишку як благодійну пожертву на користь неприбуткової організації, у тому числі благодійної організації (крім політичних партій і кредитних спілок), або територіальної громади у строк та відповідно до умов, визначених договором.

  4. Неприбуткова організація, у тому числі благодійна організація (крім політичних партій і кредитних спілок), або територіальна громада використовує кошти, зібрані шляхом публічного збору благодійних пожертв з використанням благодійного електронно-комунікаційного повідомлення, виключно на цілі, визначені договором, укладеним з постачальником електронних комунікаційних послуг. Використання таких коштів на фінансування адміністративних та інших витрат неприбуткової організації, у тому числі благодійної організації (крім політичних партій і кредитних спілок), або територіальної громади, що не передбачені договором, забороняється.

  5. Постачальник електронних комунікаційних послуг має право здійснювати контроль цільового використання коштів, зібраних шляхом публічного збору благодійних пожертв з використанням благодійного електронно-комунікаційного повідомлення неприбутковою організацією, у тому числі благодійною організацією (крім політичних партій і кредитних спілок), або територіальною громадою.

  Істотними умовами договору, укладеного між постачальником та неприбутковою організацією, у тому числі благодійною організацією (крім політичних партій і кредитних спілок), або територіальною громадою, є:

  1) зобов’язання неприбуткової організації, у тому числі благодійної організації (крім політичних партій і кредитних спілок), або територіальної громади оприлюднювати на своєму веб-сайті звіти про використання таких коштів та документи (або їх засвідчені копії), що підтверджують використання таких коштів;

  2) строки оприлюднення неприбутковою організацією, у тому числі благодійною організацією (крім політичних партій і кредитних спілок), або територіальною громадою відомостей та документів, передбачених пунктом 1 цієї частини;

  3) відповідальність неприбуткової організації, у тому числі благодійної організації (крім політичних партій і кредитних спілок), або територіальної громади за невиконання вимог, передбачених пунктом 2 цієї частини.

  6. Інформація та звіти про використання коштів, зібраних шляхом публічного збору благодійних пожертв з використанням благодійного електронно-комунікаційного повідомлення та перерахованих постачальником електронних комунікаційних послуг на рахунок неприбуткової організації, у тому числі благодійної організації (крім політичних партій і кредитних спілок), або територіальної громади, з якою постачальником електронних комунікаційних послуг укладено договір, підлягають обов’язковому опублікуванню на веб-сайті такої організації або територіальної громади.

  {Закон доповнено статтею 7 - 1 згідно із Законом № 1664-VIII від 06.10.2016 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 1971-IX від 16.12.2021 }

  Предыдущая

  8/28

  Следующая
  Добавить в избраное
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст