Стаття 10. Номінаційний комітет

Про антидопінгову діяльність у спорті (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 282

    Просмотров

  • 282

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. Для призначення членів Дисциплінарної антидопінгової комісії та Апеляційної антидопінгової комісії утворюється Номінаційний комітет.

    2. Номінаційний комітет складається з п’яти членів, які є громадянами України, та формується в такому складі:

    1) одна особа, делегована центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері фізичної культури і спорту;

    2) народний депутат України, делегований комітетом Верховної Ради України, до предмета відання якого належать питання щодо фізичної культури і спорту;

    3) одна особа, делегована Національним олімпійським комітетом України;

    4) одна особа, делегована Спортивним комітетом України;

    5) одна особа, делегована національними спортивними федераціями осіб з інвалідністю або їх спілками, що є членами Міжнародного паралімпійського комітету, Міжнародного спортивного комітету глухих.

    Члени Номінаційного комітету повинні бути незалежними від зазначених органів, зокрема, вони не можуть бути членами правління, працівниками, членами Дисциплінарної антидопінгової комісії та Апеляційної антидопінгової комісії, консультантами чи посадовими особами таких органів, Національного антидопінгового центру чи Кабінету Міністрів України.

    У разі виникнення конфлікту інтересів або інших обставин, що викликають сумніви щодо неупередженості певного члена Номінаційного комітету під час розгляду конкретного випадку, він зобов’язаний діяти відповідно до закону.

    3. Склад Номінаційного комітету затверджується Наглядовою радою.

    4. Строк повноважень члена Номінаційного комітету становить три роки. Одна і та сама особа не може бути членом Номінаційного комітету більше ніж два строки поспіль.

    5. Суб’єкт, який делегував свого представника до Номінаційного комітету, має право відкликати його достроково у разі:

    1) наявності письмової заяви представника про його бажання скласти повноваження члена Номінаційного комітету;

    2) неможливості виконання обов’язків члена Номінаційного комітету за станом здоров’я.

    6. До складу Номінаційного комітету не можуть входити особи, зазначені у пунктах 1-8 частини восьмої статті 4 цього Закону.

    7. Номінаційний комітет:

    1) обирає із свого складу на два роки голову, заступника голови та секретаря Номінаційного комітету, приймає рішення про припинення їхніх повноважень;

    2) проводить розгляд та оцінювання кандидатур до складу Дисциплінарної антидопінгової комісії та Апеляційної антидопінгової комісії;

    3) призначає членів Дисциплінарної антидопінгової комісії та Апеляційної антидопінгової комісії.

    8. Організаційною формою діяльності Номінаційного комітету є засідання, яке вважається правоможним, якщо на ньому присутні не менше двох третин його членів. Рішення Номінаційного комітету ухвалюються більшістю голосів від його загального складу.

    9. Положення про Номінаційний комітет затверджується Національним антидопінговим центром.

    10. Члени Номінаційного комітету також повинні утримуватися від втручання в операційну діяльність Національного антидопінгового центру.

    Предыдущая

    10/15

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст