Стаття 73. Ревізійна комісія (ревізор)

Про акціонерні товариства (СОДЕРЖАНИЕ) Прочие законы
  • 3262

    Просмотров

  • 3262

    Просмотров

  • Добавить в избраное

    1. Для проведення перевірки фінансово-господарської діяльності приватного акціонерного товариства загальні збори можуть обирати ревізійну комісію (ревізора).

    {Абзац перший частини першої статті 73 в редакції Закону № 2994-VI від 03.02.2011 ; із змінами, внесеними згідно із Законом № 2210-VIII від 16.11.2017 }

    В приватних акціонерних товариствах з кількістю акціонерів, що не перевищує 100 осіб, може запроваджуватися посада ревізора або обиратися ревізійна комісія, а в товариствах з кількістю акціонерів більше 100 осіб може обиратися лише ревізійна комісія.

    {Абзац другий частини першої статті 73 в редакції Закону № 2994-VI від 03.02.2011 ; із змінами, внесеними згідно із Законами № 289-VIII від 07.04.2015 , № 2210-VIII від 16.11.2017 }

    {Абзац третій частини першої статті 73 виключено на підставі Закону № 2210-VIII від 16.11.2017 }

    Статутом приватного акціонерного товариства можуть бути передбачені вимоги щодо обрання ревізійної комісії (ревізора), кількісного складу ревізійної комісії, порядку її діяльності, а також повноваження (компетенція) ревізійної комісії (ревізора).

    {Абзац четвертий частини першої статті 73 в редакції Законів № 2994-VI від 03.02.2011 , № 2210-VIII від 16.11.2017 }

    Ревізійна комісія (ревізор) може обиратися для проведення спеціальної перевірки фінансово-господарської діяльності товариства або на визначений період. Строк повноважень членів ревізійної комісії (ревізора) встановлюється на період до дати проведення чергових річних загальних зборів, якщо статутом товариства, або положенням про ревізійну комісію, або рішенням загальних зборів акціонерного товариства не передбачено інший строк повноважень, але не більше ніж на п'ять років.

    2. Не можуть бути членами ревізійної комісії (ревізором):

    1) член наглядової ради;

    2) член виконавчого органу;

    3) корпоративний секретар;

    4) особа, яка не має повної цивільної дієздатності;

    5) члени інших органів товариства.

    Члени ревізійної комісії (ревізор) не можуть входити до складу лічильної комісії товариства.

    3. Права та обов'язки членів ревізійної комісії (ревізора) визначаються цим Законом, іншими актами законодавства, статутом, а також договором, що укладається з кожним членом ревізійної комісії (ревізором).

    {Абзац перший частини третьої статті 73 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2994-VI від 03.02.2011 }

    Ревізійна комісія (ревізор) має право вносити пропозиції до порядку денного загальних зборів та вимагати скликання позачергових загальних зборів. Члени ревізійної комісії (ревізор) мають право бути присутніми на загальних зборах та брати участь в обговоренні питань порядку денного з правом дорадчого голосу.

    Члени ревізійної комісії (ревізор) мають право брати участь у засіданнях наглядової ради та виконавчого органу у випадках, передбачених цим Законом, статутом або внутрішніми положеннями товариства.

    Предыдущая

    89/242

    Следующая
    Добавить в избраное
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст