Главная Юридический мир ... События Презентація дослідження: юридичні проблеми МСБ

Презентація дослідження: юридичні проблеми МСБ

10.12.2020
Автор: Inna Ptitsyna
Просмотров : 1265
 - 0_51566000_1607539998_5fd11d1e7dea9.png
Дата события
2020-12-16
Время проведения: 16:00-18:00
Записаться на семинар
Задать вопрос автору
Стоимость участия
Бесплатно
Локация : https://www.facebook.com/events/699411040939077
Показать на карте

Малий та середній бізнес відіграє ключову роль в українській економіці, генеруючи приблизно 20% ВВП країни. Водночас юридичні проблеми є одним із найважливіших чинників, які заважають бізнесу розвиватися.

Про можливі варіанти рішення поговоримо на презентації дослідження правових потреб МСБ в Україні, яке провели Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) та Гаазький інститут інновацій у праві (HiiL).

Дослідження проведено в рамках EU Project «Pravo-Justice» за фінансової підтримки Європейського Союзу. У опитуванні щодо правових проблем, доступу до правосуддя та вплив пандемії COVID-19 на діяльність взяло участь 815 представників українських мікро, малих та середніх підприємств.

У програмі:

  1. Презентація дослідження у формі вебзвіту від команди HiiL — Martin Gramatikov, директор напрямку оцінювання справедливості в HiiL та Dmytro Foremnyi, HiiL Justice Accelerator Head в Україні

  1. Дискусія про варіанти рішення правових проблем МСБ:

  • "Рішення, які допомагають надавати держорганам кращі послуги МСБ та сприяють розв'язанню правових проблем" — Андрій Ремізов, керівник онлайн-складової проєкту Дія.Бізнес

  • "Проблеми чи цінність: що юристи створюють для підприємців?" — Олексій Дорогань, СЕО Офіс ефективного регулювання BRDO

  • Обговорення учасників дискусії: HiiL, ЦЕДЕМ, BRDO, Мінекономрозвитку, Мінцифри

Коли зустрічаємося?

16 грудня 2020 о 16.00, будемо онлайн на YouTube та Facebook. Посилання опублікуємо за день до події.

Як приєднатися?

Реєструйтеся за посиланням: https://forms.gle/XsRkASJtHNcQerMFA

Додавайте в календар, аби не проґавити: https://bit.ly/WebReport_event

HiiL — соціальне підприємство, яке прагне щоби правосуддя працювало для людей.

Центр демократії та верховенства права — аналітично-адвокаційний центр, який прагне розвитку незалежних медіа та розбудови правової держави в Україні.

Офіс ефективного регулювання BRDO (Better Regulation Delivery Office) — незалежний експертно-аналітичний центр, який фінансується міжнародними донорами, у тому числі Європейським Союзом в рамках проєкту FORBIZ та Ініціативи EU4Business.

1265
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст