Головна Юридичний світ ... Події Презентація дослідження: юридичні проблеми МСБ

Презентація дослідження: юридичні проблеми МСБ

10.12.2020
Автор: Inna Ptitsyna
Переглядів : 1264
 - 0_51566000_1607539998_5fd11d1e7dea9.png
Дата події
2020-12-16
Час проведення: 16:00-18:00
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
Безкоштовно
Локація : https://www.facebook.com/events/699411040939077
Показати на мапі

Малий та середній бізнес відіграє ключову роль в українській економіці, генеруючи приблизно 20% ВВП країни. Водночас юридичні проблеми є одним із найважливіших чинників, які заважають бізнесу розвиватися.

Про можливі варіанти рішення поговоримо на презентації дослідження правових потреб МСБ в Україні, яке провели Центр демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) та Гаазький інститут інновацій у праві (HiiL).

Дослідження проведено в рамках EU Project «Pravo-Justice» за фінансової підтримки Європейського Союзу. У опитуванні щодо правових проблем, доступу до правосуддя та вплив пандемії COVID-19 на діяльність взяло участь 815 представників українських мікро, малих та середніх підприємств.

У програмі:

  1. Презентація дослідження у формі вебзвіту від команди HiiL — Martin Gramatikov, директор напрямку оцінювання справедливості в HiiL та Dmytro Foremnyi, HiiL Justice Accelerator Head в Україні

  1. Дискусія про варіанти рішення правових проблем МСБ:

  • "Рішення, які допомагають надавати держорганам кращі послуги МСБ та сприяють розв'язанню правових проблем" — Андрій Ремізов, керівник онлайн-складової проєкту Дія.Бізнес

  • "Проблеми чи цінність: що юристи створюють для підприємців?" — Олексій Дорогань, СЕО Офіс ефективного регулювання BRDO

  • Обговорення учасників дискусії: HiiL, ЦЕДЕМ, BRDO, Мінекономрозвитку, Мінцифри

Коли зустрічаємося?

16 грудня 2020 о 16.00, будемо онлайн на YouTube та Facebook. Посилання опублікуємо за день до події.

Як приєднатися?

Реєструйтеся за посиланням: https://forms.gle/XsRkASJtHNcQerMFA

Додавайте в календар, аби не проґавити: https://bit.ly/WebReport_event

HiiL — соціальне підприємство, яке прагне щоби правосуддя працювало для людей.

Центр демократії та верховенства права — аналітично-адвокаційний центр, який прагне розвитку незалежних медіа та розбудови правової держави в Україні.

Офіс ефективного регулювання BRDO (Better Regulation Delivery Office) — незалежний експертно-аналітичний центр, який фінансується міжнародними донорами, у тому числі Європейським Союзом в рамках проєкту FORBIZ та Ініціативи EU4Business.

1264
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст