04.06.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна    Просмотров:  106
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Порошенко: Ми стабілізували гривню і банки

Президент прогнозує зростання економіки України на рівні 1,1% в 2017 році.

Україні вдалося стабілізувати гривню і банківську систему, а також поповнити резерви Нацбанку. Про це заявив президент Петро Порошенко під час засідання регіональної групи МВФ і Світового банку в суботу, передає УНН.

"Сьогодні ми можемо сказати, що ми стабілізували національну валюту, рік тому ніхто б в це не повірив. Ми маємо позитивні прогнози - наші ціни на українські суверенні бонди і загальні бонди подвоїлися за останні 3-4 місяці, якраз після того як ми створили новий уряд, запустили реформи і це дуже важливе досягнення. Також ми поповнили резерви Нацбанку, ми зберегли стабільною нашу банківську систему", - сказав Порошенко.

Вспомните новость: Глава НБУ Гонтарева перечислила экономические катастрофы, которые "взвинтили" курс доллара в Украине

За його словами, був збалансований держбюджет на 2016 рік, як було узгоджено з МВФ.

Також Порошенко очікує в цьому році зростання ВВП на рівні 1,1%.

"Наш план цього року - перейти до економічного зростання ВВП на рівні 1,1% і він абсолютно реалістичний, беручи до уваги макрофінансову стабілізацію, якої нам вдалося досягти, а також плануємо перейти в 2017 році до показників інфляції на рівні 8%... Також ми запустили програму приватизації, і я обіцяю, що вона буде максимально прозорою, і ми чекаємо інвесторів з ваших країн", - сказав президент.

Раніше повідомлялося, що в Мінекономіки очікують стабільного зростання економіки України протягом наступних трьох років. Також у відомстві прогнозують зростання ВВП в 2017 році на рівні 3,5%.

Джерело: Корреспондент

Згадайте новину: Україна через два-три роки може досягти зростання економіки на 7% у рік - Міклош

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення