07.04.2015    Просмотров:  378
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Показове затримання прокурора міста Краматорськ Андрія Сухініна

Показове затримання прокурора міста Краматорськ Андрія Сухініна    - pokazove_zatrimannya_prokurora_mista_kramatorsk_andriya_suhinina_5523e8e10f86b.jpg

Із призначенням нового Генерального прокурора України Віктора Шокіна влада в цілому продовжує приємно дивувати. 

Так 25 березня 2015р. вперше в новітній історії України  на засіданні КМ України були публічно затримані вже колишні голова Державної служби із надзвичайних ситуацій України Сергій Бочковський та його заступник Василь Стоєцький, яких підозрюють в організації корупційної схеми тендерних закупок паливно-мастильних матеріалів у суб‘єктів господарювання по завищених цінах (ст. 191 КК України).  Щоправда пізніше Бочковський та Стоєцький внесли грошову заставу в сумі 1 млн. 182 000,00 гривень кожний та вийшли на волю, проте ці особи і досі залишаються під слідством і сподіваємось скоро постануть перед судом.   

Згадайте новину: Перший справжній удар по системі корупції або взяття під варту голови ДСНС Бочковського та його заступника Стоєцького 

Наступне публічне затримання чиновників відбулось у понеділок 6 квітня.  На зборах працівників органів прокуратури Донецької області під час представлення  заступником Генпрокурора України Давідом Сакварелідзе нового прокурора Донецької області Андрія Любовича були затримані прокурор Краматорська Андрій Сухінін, заступник прокурора Краматорська Роман Гапєєв та начальник УБЄП Краматорського міського відділу міліції. Окрім затримання ці особи відразу були звільненні із правоохоронних органів.  

Затриманні підозрюються у системному отриманні хабарів в особливо великих розмірах (ст. 368 КК України). Досудове розслідування та саме затримання було здійснено працівниками Головної військової прокуратури ГПУ України. Сьогодні стало відомо, що в результаті проведених обшуків за місцем проживання та місцем роботи підозрюваних вилучені як предмет хабарів грошові кошти в сумі 110 тис. доларів США та 2 млн. 750 тис. гривень. 

Цікаво, що Сухінін Андрій Олександрович був призначений на посаду прокурора м. Краматорськ 11 квітня 2014 року, тобто вже за часів нової влади, а до цього працював на посаді прокурора міста Авдіївка. 

Згадайте новину: Кадрові рішення та заяви Генеральної прокуратури України

Люстровано прокурора міста Києва Сергія Юлдашева

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: