Главная Блог ... Аналитические статьи Статьи Платформа LEX — новий універсальний ІТ-інструмент для юристів Платформа LEX — новий універсальний ІТ-інструмент ...

Платформа LEX — новий універсальний ІТ-інструмент для юристів

Отключить рекламу
 - tn1_0_56316600_1625038394_60dc1e3a8983e.jpg

Платформа LEX — новий універсальний ІТ-інструмент для юристів

Значна частина робочого часу юриста — це пошук потрібної інформації, вивчення нормативних актів та робота з документами. З появою комп'ютерів, інтернету та електронної документації ця рутинна робота мала б спроститися і пришвидшитися. Однак через систематичні зміни в законодавстві та невпинне зростання кількості правових актів у цифровому форматі юристам, адвокатам і нотаріусам доводиться щоразу пробиратися через інформаційні хащі. Як економити час та знаходити оптимальні рішення складних юридичних задач за таких умов? На допомогу приходять аналітичні онлайн-інструменти.

В Україні протягом останніх років було створено кілька нових інформаційно-аналітичних сервісів, однак, як показує практика, їхній функціонал і технічні можливості задовольняють далеко не всіх фахівців у галузі права. З 2019 року на вітчизняному ринку з'явилося принципово нове рішення — онлайн-платформа LEX, яка у відповідь за кожним запитом допомагає отримати не лише нормативні документи, а й пов'язані шаблони і професійні публікації.

LEX — це екосистема професійної інформації, яка успішно використовується в Європі і нарешті стала доступною в Україні. Адаптацію до вітчизняного ринку платформи, створеної розробниками Wolters Kluwer — одного зі світових лідерів у галузі інформаційного сервісу, забезпечила компанія ActiveLex.

В Україні новий онлайн-інструмент застосовують уже понад 1500 користувачів. Це універсальне рішення, оскільки інформаційна екосистема LEX охоплює всі галузі права. Завдяки їй можна знайти інформацію з різних юридичних питань — будь то трудові, земельні, сімейні чи будь-які інші правові відносини.

Тим, кого не влаштовує функціонал стандартних інформаційних сервісів, буде цікаво дізнатися, що, на відміну від вітчизняних аналогів, міжнародна платформа забезпечує ліцензованому користувачеві доступ до всіх матеріалів — обмежень за галузями чи окремими продуктами немає. Водночас кожному користувачеві LEX, а ними можуть бути і організації, і приватні особи, надається можливість створити інтерфейс з урахуванням індивідуальних запитів і потреб. Можна вибрати потрібні інструменти, набір практик та пакети документів, налаштовувати повідомлення і систему відстеження змін у законодавстві. Платформа LEX постійно оновлюється та забезпечує всебічну підтримку клієнтів.

Усі, хто зацікавився можливостями нової екосистеми, можуть спочатку випробувати її безкоштовно, скориставшись демо-доступом. Щодо вартості ліцензії LEX, то вона доступніша за найпоширеніші в Україні юридичні сервіси, до того ж відлік часу роботи починається не з моменту оплати ліцензії, а після активації коду — коли це буде зручно клієнту.

Враховуючи зростаючу популярність нової платформи, в найближчих планах розробників — створення нішевих продуктів для різних категорій користувачів. Якщо ви працюєте в юридичній галузі й досі «блукаєте» в інформаційних хащах, можливо, настав час спробувати нові інструменти.

Джерело: ActiveLex- онлайн-інструменти для юристів

 • 1763

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1763

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные аналитические статьи

  Смотреть все статьи
  Смотреть все статьи
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст